1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 MP Aşırı Para Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve canpasa tarafından 1 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. canpasa

canpasa
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Oyunun MP versiyonunda sürekli sıkıntı çıkıyor. Örnek olarak bir iş alıyorum param 50.000 iken işi alıyorum ve biraz gittiğimde, yükü teslim ettiğimde veya alt tab yapıp yeniden oyuna girince param 1.534.534 gibi oluyor ve canımı sıkıyor bu durum. Economy kodunu çok denedim işe yaramıyor.

2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bu sorun (denemez ) multiplayer ve singleplayer arasındaki zaman senkronizasyonundan kaynaklanıyor. Size bunun zararı yok. Aksine fazladan gelen para ile yeni garajlar ve çekiciler alabilirsiniz.

3. canpasa

canpasa

29
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Gerçekçi oynamak istiyordum ben. Yoksa hile yapmak sıkıntı değil ... Bunu düzeltmek için bir tavsiyeniz var mı ? Ayrıca tek sıkıntım bu değil ancak çözemezsem konu açmayı düşünüyorum.

4. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Çözmek için bir çözüm bilmiyorum ancak yeni profil açarak deneyin. Yine aynı şekilde birşeyle karşılılaşırsanız yine konuşalım :)

5. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu aradaki saat farkından dolayı şirketinde çalışan şoförler afallıyor sanırsam , o saat kadar çalışmış gözüküyor ve çalıştıkları kadar da para geliyor hesabına :)

6. tarum

tarum
    Plaka

239
    190
    110
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    multiplayer ile single player arasindaki zaman farki ve soforleriniz var ise bu para orani cok olabilir
    farkli yontem var ( cozum dimiyorum )
    benim yontem
    1 ) single profili ve multi profili ayri olsun (ben single profilim sifir seviyeden basladim ve iki sofor ile sirketi buyutmeye calisiyorum
    2 ) multi profilim de sofor yok
    3 ) eger asiri derecede param olursa cok sayida tir aliyorum ve ucuza satiyorum bu islem 20 dakikani alir ve paran azalir boylece oyunun tadi ve zevki gelir
    TSKler

7. canpasa

canpasa

29
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Öncelikle yeni profil açmayı denedim aynı hala ve bu durum şoförsüz iken de oluyor :vaayy::vaayy:

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.