1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS2 Mavi Ekran Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Lyan tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Lyan

Lyan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    11
    1
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar sorunum şu şekilde;

Ets2'ye giriyorum sıkıntısız oynuyorum. Oyundan çıkınca mavi ekran veriyor ve restartlıyor bilgisayarı. Yalnız bu biraz nadir oluyor.Yani 10 kez kapatayım en fazla 2 sinde böyle hata alıyorum. Diğer hiçbir oyunlarda böyle soruna rastlamıyorum. Sorunun çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba @Lyan,

Bence bu sorun sizin bilgisayarınızdan kaynaklanıyor olabilir, ETS2'den kaynaklı bir sorun olmayabilir, benim bilgisayarımda mavi ekran olduğu zaman format atardım. Ama 1 seneye yakın, mavi ekran hatası almıyorum,
    - Bilgisayarının özellikleri oyuna vs yetmiyor olabilir.

3. Lyan

Lyan

23
    11
    1
    50
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sistem özelliklerim şu şekilde.

İşlemci: İntel Core İ5 3340
    Ekran Kartı:2GB 256 BİT
    Ram:6 Gb

Ek olarakta şunu söyleyeyim. Restarttan sonra oyuna tekrar giriş yaptığımda oyun ayarları sıfırlanmış oluyor. Konsol açma tuşu bile devre dışı kalıyor. Sadece ETS2 ayarları sıfırlanıyor ve sadece mavi ekranı ets2de veriyor.

4. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS den kaynaklandıgını bende sanmıyorum.Pc parçaları ile alakalı durum olabilir.Kasandaki tozları temizle ve işlemci termal macununu yenilemeni tavsiye ederim sıcaklık artışından dolayı mavi ekran verebilir.İyi Forumlar :)

5. OnLyTranCe

OnLyTranCe

354
    309
    165
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu sorun pc ile alakalı banada olmuştu başka bir oyunda.Çözümü formatta buldum.

6. Hilalimsin

Hilalimsin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.316
    2.601
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ram lerini çıkar slot değiştir bakalım tek tek dene

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.