1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ets2 için 3d gerçekçilik gözlüğü önerisi

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve quvenmGb tarafından 10 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. quvenmGb

quvenmGb
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

30
    3
    0
    60
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet, başlıkta da belirttiğim gibi, önerilerinizi bekliyorum, piyasada birsürü 3d gerçekçilik gözlüğü var kimisi ucuz kimisi pahalı fakat bunların hangileri oyuna sorunsuz giriyor ve sorunsuz oynanabiliyor? Deneyen kullanan var mı?

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    @quvenmGb 3D derken sanal gerçeklik gözlüğü demek istedin galiba bildiğim kadarıyla ets 2`nin desteklediği oculus var ama pahalı :D ve ucuz istiyorsa 20 TL`lik adroid ve ios için google cardboard diye bişe var telefon ile bilgisayar arasında bağlantı kurup oyunun kamerasını telefondan yönetiyorsun burda yapımı var

bide ben hiç denemedim :D hatta öğrendiğim iyi oldu bi gün bende alıp denicem güzele benziyo :D hatta buradan indirimli olarak 30 liraya alabilirsin (başka siteden de alabilirsin) ve aşağıda gereken telefon ekran boyutu felan yazıyor (amacım reklam değildir)