1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets2 going east

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve EmreYavuz tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar going east dlc si bilindiği üzre ücretli. Fakat ben bir forum sitesinde ücretsiz olarak sunulan going east dlc'sini buldum. 1.06 GB boyutunda. Sizce bunu yüklememde herhangi bir sakınca varmıdır? Faydalanabilirmiyim acaba bu DLC'den ? Fikirlerinizi merak ediyorum..

2. 61Furkan61

61Furkan61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

283
    268
    165
    MAN
    TruckersMP Profili
    Dlc ler ucratsiz olarak hicbir yerde yayinlanmasi yasal degildir hangi sitede buldugunuzu ozelden yazarsaniz ben scs ye bizzat iletecegim cunku burada o dlc paketinide beraberinde almak icin zamaninda bircok insan para odedi size tavsiyem parasindan kacinmayin gidin going east dlc si satiliyor alin bir tane turkiyedeki fiyati 12tl gibi birsey olmasi lazim...kacak dlc kullanmadan bircok yasal islem baslatilabilir hakkinizda indirmeyin o paketi derim ve siz siz olun kanunlara uyun emek hirsizligi yapmayin onu upload edeni site ismi ile bizlere gonderin bizde ets 2 yapimvilarina yada scs ye bu durumu ulastiralim boyle bedavadan sey olmaz...

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.