1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets2 de şu sorunla karşılaşıyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve kaanmew2 tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kaanmew2

kaanmew2
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    6
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Bu resmi ben çekmedim fakat aynı sorun bende var . Ben ekran görüntüsü almaya çalıştığımda masa üstü gözüktüğü için açılmış bir konudan fotoğrafı aldım ...

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba bildiğimiz üzere Scs son geçtiğimiz günlerde Euro Truck Simulator 2 - Japanese Paint Jobs Pack boya paketini çıkardı eğer siz bu adlı boya paketini satın alıp euro truck simulator 2 multiplayer'e girmeye çalıştıysanız Euro Truck Simulator 2 - Japanese Paint Jobs Pack paketi henüz multiplayer ile uyumlu olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz lütfen
    Steam > Kütüphane > EuroTruckSimulator2 > Sağ tıklama > İndirilebilir içerikler alanından " Euro Truck Simulator 2 - Japanese Paint Jobs Pack " DLC kaldırmayı deneyin ve ardından oyuna tekrar giriş yapmayı deneyin sorununuz ortadan kalkmış olacak.

3. Geçersiz aksesuar seti algılandı. Lütfen boyanızı değiştirin.

4. kaanmew2

kaanmew2

27
    6
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Yalnız boya felen kullanmadım başka birşeyde satın almadım

5. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu sorun sizin save dosyanızdan kaynaklı olabilir bir çare daha biliyorum şimdi mevcut Euro truck simulator 2 belgelerimdeki dosyanızı yedekleyin ve silin ardından eğer oyunda harita DLC'niz falan yok ise şu aşağıda DLC gerektrimeyen save dosyasının kurulumunu yapın ardından bu işlemleri yaptıktan sonra oyuna tekrar girmeyi deneyin
    Bahsı geçen save dosyasının kurulum-indirme aşamasını buradan gerçekleştirin.

6. kaanmew2

kaanmew2

27
    6
    1
    20
    TruckersMP Profili
    Normal ets2 ye girerkende kapatıyor oyun kendini bu hata yazmıyor ama direk kapanıyor

7. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    NVIDIA mı kullnanıyorsunuz AMD mi ekran kartınızın güncel olup-olmadığını ilk olarak buradan kontrol edin eğer güncel değilse ekran kartınızı güncelleyin. Paylaştığım site NVIDIA kullanıcılarının güncelleme sitesidir.

8. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Eğer daha önce bir boya/skin modu kullanıp orjinal haline getirmeden modu sildiyseniz bu soruna yol açabilir.

9. @kaanmew2
    • Sorunu yeni bir profil açarak çözebilirsiniz.
    • Ayrıca Oyun Kuralları'nı ihlal eden bir şey yaptıysanız eğer kicklenmenize sebep olmuş olabilir.
    İyi oyunlar...

10. Sönmez Reis

Sönmez Reis

279
    118
    145
    Scania
    TruckersMP Profili
    Singleplayer'den Tırı'nın Rengini Değiş Sonra Oyuna Gir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.