1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS'2 de haksız yere ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve nebil90 tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. nebil90

nebil90
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

34
    4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Hesap kapanmıştır.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Eylül 2015
    Türk_Squidward ve avcitalip bunu beğendi.
  2. Greybeard

Greybeard
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Charles bunu beğendi.
  3. nebil90

nebil90

34
    4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Adam konvoyu bozuyordu engelemek amaciyal yaptik onu yaptigi suc deyil bizim ki suc oluyor.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Eylül 2015
  4. Greybeard

Greybeard

1.150
    1.540
    250
    TruckersMP Profili
    Adminler gördüklerine inanır, ban itirazında bulun.

5. avcitalip

avcitalip
    Plaka

27
    197
    106
    190
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Videoya çekip yayımlıyor birde, hadi Nebil'in durumu şöyle bir şey olsa İyi ki banlanmış derim.

Ama videoda belli ki Nebil Şirketinin konvoyunda ilerliyor ve aradan troll giriyor, konvoyu dağıtmaya çalışıyor. Nebil'de kendisini korumak için oyuncuyu çimenliğe sıkıştırıyor. Ben Arslanlar Lojistiği ve Nebil'i bilirim. Kendisi Barış Lojistik 'teydi, Kesinlikle Trollük yapacak birisi değil + şirket de değil.

Nebil abinin dediği gibi videonun tamamı olmalıydı bence de, çünkü video çimenlerde başlıyor adam kendisini masummuş gibi göstermiş. Hepimiz konvoy yapıyoruz ve en az 1 kez bu tip trollerle karşılaşmışsınızdır sanırım. Videoyu çeken kişi bence kalıcı olarak banlanmalı.

Diğer videolarına da bakın, insanları önce kızdırıp trollüyor. Sonra karşılık alıyor ve sadece karşılık aldığı kısımların videosunu koyuyor.

@KacaK , @omer584

Türk_Squidward ve nebil90 bunu beğendi.
  6. nebil90

nebil90

34
    4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    bulndum ama adam yabancı oldugu ıcın turkce yazdım anlamamıslar ıngılızce ıstıyorlar bendede ıngılızce 0

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Adminler videoya göre işlem yapar, o olayın öncesinin olduğu çok belli ama sizde suçlusunuz, şerit değiştirmediğiniz çok belli yalan söylemeye çalışmayın, zaten ban geçmişiniz yüzünden süresiz yemişsiniz, konvoy yapıyorsanız biriniz video alsın çok zor değil.

8. nebil90

nebil90

34
    4
    2
    35
    TruckersMP Profili
    Bundan sonra bende vıdeo alacam zaten ben cok taklaya geldım mahsuzu yapan oldu sesımızı cıkarmadık ama sesız kalmak ıyı degılmıs adamları banlatmak eglence halıne gelmıs adamlarda

9. SouL'Fly

SouL'Fly
    Plaka

24
    335
    66
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben olsam ben de seni banlardım fakat senin videoyuda görseydim durum değişebilirdi, veya senin ban geçmişin kabarık olmasından dolayı süresiz yemiş olabilirsin.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.