1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Tomruk Çift Dorse (Kısa parça arkada)

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 1 Ocak 2021 başlatılmıştır.

 1. hoca33 2

  hoca33 2
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  293
  1.560
  310
  DAF
  TruckersMP Profili
  Mod Adı : tomruk_cift_hoca33.scs
  Mod yapımcısı: hoca33
  Test edilen oyun versiyonu: ETS 2 v1.39.2.1s (SP - MP)


  Modda, normal oyunda olmayan 1 adet çift tomruk dorsesi bulunmaktadır.

  Mod Kurulumu :

  1 - Modu kullanmak isteyen arkadaşlar, indirmiş oldukları tomruk_cift_hoca33.scs isimli dosyayı, (uzantısı scs olabilir, zip olabilir hiç ayıklamadan-dosyayı indirdikleri hali ile) Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atsınlar.
  2 - Euro Truck Simulator 2 oyununu singleplayer olarak çalıştırıp, ana menude alt tarafta oyundan çıkma butonunun sol yanındaki Profiller yazan butona tıklayıp gelen pencerede Mod Yöneticisine girsinler. (Oyuna girişte, profil seçme ekranında da Mod Yöneticisine girilebilir.)
  3 - Mod yöneticisinde sol tarafta, altlarında mod isimleri yazan küçük kare butonlardan tomruk_cift_hoca33 isimli olana çift tıklayıp modu etkinleştirsinler. Etkinleştirme işleminden sonra alt tarafta Değişiklikleri uygula ismindeki butona tıklayıp (daha başka ekranlar da gelirse yükle - devam et deyip) ana menuye dönsünler.

  -Dorse; ana menüdeki dorse alımı butonuna tıkladığımızda açılan pencerede çıkan STANDARD TRAILERS sekmesinde, son pencerede bulunur. (5.nokta)

  Özelleştirme:

  - Dorseyi; sadece satın al diyerek veya üzerine çift tıklayarak satın alınız.Tıklanabilir olsalar bile hiçbir özelleştirme butonuna tıklamayınız ve özelleştirme yapmayınız, sunulmuş olan bazı özellikleri kaybolur. (çift tampon, flaşörler, ön-arka dorselerin renk farkı vs...)
  - Teker ve jantlarda renk özelleştirmeleri yapabilirsiniz (Sadece renk). Parça değişimi yapmayınız. Dorsede sunulmuş olan özellikler kaybolur. (çift tampon, flaşörler, ön-arka dorselerin renk farkı vs...)
  - Dorseyi satın aldıktan sonra gövde rengini (mask_r_color ve base_color) save edit yoluyla (kodlarla) değiştirebilirsiniz.

  - Tomruk yükü piyasasındaki tüm işler yapılabilir. Rast gelirse WOT işleri de yapılabilmektedir. (Kişisel dorselere tanımlı tüm tomruk dorsesi işleri yapılabilir.)
  - WOT görevlerinde, diğer çift dorselerde olduğu gibi tüm şirket alanlarında rahatlıkla yük alabilirsiniz/bırakabilirsiniz.

  Multiplayer Oyun için:

  Moddaki dorse; ch_3_cet_ax şasisi ve steel_78 bodysi ile kombine edilmiş scs.log dorsesidir. Multiplayer oyunda kick yemez ve şu andaki multiplayer oyun kurallarına göre yasak değildir. Daha ileri bir tarihte olabilecek kural değişikliğini sizler takip ediniz.
  Multiplayerda kullanmayı düşündüğünüz dorseyi, singleplayer oyunda satın alıp çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna girebilirsiniz. Multiplayer oyuna girerken eksik mod tespit edildi uyarısı gelirse, yükle ve arkasından gelen ekranda devam et deyip geçiniz. (Multiplayer oyun; bu modu pasifleştirdiği için bu ekran gelmektedir.)

  Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

  Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Nete kendim yükledim : ~42.80 KB

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]