1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ETS 2] Taşımacılık Bağlantıları - İsviçre Etkinliği

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Razor3214 tarafından 15 Mayıs 2024 başlatılmıştır.

1. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.476
    3.110
    220
    Scania
    TruckersMP Profili

World Of Trucks'ın Taşımacılık Bağlantıları - İsviçre etkinliği başladı.

İsviçre, 1.50 güncellemesi ile büyük bir gelişme yaşadı. Bu değişimi Taşımacılık Bağlantıları - İsviçre etkinliği ile yaşamanın tam zamanı! 14 Mayıs Salı günü, son taşımacılık bağlantıları etkinliğinden yaklaşık 6 yıl sonra gerçekleşiyor.

Kurallar: Harici İş pazarını kullanarak, Euro Truck Simulator 2 oyununa bağlı bir World of Trucks hesabıyla, topluluk hedefi olan 20,000,000 ton teslimatı İsviçre'ye veya İsviçre'den teslimat noktalarına ulaştırmak.

Eğer bir oyuncu 10 ayrı ülke ile İsviçre arasında teslimatlara ulaşırsa, kişisel hedefi tamamlamış olur. Tüm işler 200 km veya üzerinde mesafeye yapılmalı.

Ödüller:

Kişisel hedef: Belirtilen şartta 10 veya üzeri teslimatı tamamlayan oyuncular, benzersiz bir World of Trucks başarımı, Matterhorn kabin aksesuarı ve nadir bulunan İsviçre flamasını içeren 3 rastgele ülke flaması Steam envanterinize Euro Truck Simulator 2 için eklenecektir.

Topluluk hedefi: Eğer 20,000,000 ton teslimat tamamlanırsa ve oyuncu kişisel hedefini yapmışsa, Saint Bernard eşyası Steam envanterine eklenecektir.

Not: Herhangi bir topluluk ödülünü kazanmak için, en azından Euro Truck Simulator 2 kişisel hedefinizi tamamlamalısınız. Her ödül, Euro Truck Simulator 2 için Steam envanteri eşyası olacaktır. Tamamlayınca, ödüllerinizi World of Trucks profilinizde göreceğiniz Events sayfası üzerinden alın.

Etkinliğin sona eriş tarihi, Türkiye Saati ile 15 Temmuz Pazartesi saat 03:59 olarak verilmiştir.

2. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    288
    854
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Nedense başka ülkelerden isviçreye yük bulamıyorum çözümü var mı?

38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  3. Razor3214

Razor3214

34
    2.476
    3.110
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Harici piyasadan olduğu için, bilemiyorum. Tavsiyem, İsviçre'ye ışınlanıp yük taşımak.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    288
    854
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İsviçreden'de başka ülkelere yük yok :/

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. Razor3214

Razor3214

34
    2.476
    3.110
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    WOT bağlı hesaplarda iş çıkıyor olması lazım. Kendim daha kontrol edemedim, ancak en azından İsviçre şirketlerinden işler çıkıyor olması gerek. Özel bir iş türü yok anladığım kadarıyla, her türlü 200km üstü iş hesaba yansıyor olmalı.

38 KAYSERİLİ 38, hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
  6. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

327
    1.683
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Oyunda sizi temsil eden sürücünün ( beceri puan kutucuklarının yeteri kadarının işaretli olup olmamasına bağlı olarak) kariyer durumu henüz uzun mesafe yük vs... taşımaya izin veren bir yapıda değilse, Harici Sözleşme dahi olsa İsviçreden dışarıya hatta İsviçre içerisinde bile belirli bir mesafeden daha uzağa yük çıkmayabilir. Daha uzak mesafelere ve değişik yük çeşitlerine ulaşmak için kariyerin geliştirilmesi gerekir. Belki yeni oluşturulmuş bir profille oynuyorsunuzdur diye düşündüm. ..
    Esenlikler dilerim.

7. Razor3214

Razor3214

34
    2.476
    3.110
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belli ki öyle. Çünkü, Bern'e ışınlandım ve sonuç:

Ayrıca İsviçre'yi benim için fabrika ayarlarına döndürmüşler. Bu kadar da beklemiyordum:

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.