1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Multiplayer Güncellenme Tarihi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 34cengiz tarafından 6 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FrankTR

FrankTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar eski sürüme dönüyorum, oynadığım hesaba devam etmek için oyunu güncelle diyor. Oyunu güncellesem sürüm uyuşmazlığından Multiplayer giriş yapamıyorum. Multiplayer ne zaman güncellenecek net bir tarih var mı? Duyuruları takip edebileceğimiz biry er var mı?

2. DreamSoldier15

DreamSoldier15
    Plaka

10
    0
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Şu an için herhangi bir şey belli değil. Fakat büyük ihtimalle İskandinavya dlcsi ile beraber veya dlc den sonra mpyi bu sürüme uyarlayacaklar. Ayrıca gelen güncellemeleri ve diğer her türlü haberleri buradan takip edebilirsin. Benim bildiklerim bu kadar. ;)

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Profil yükleme seçeneklerinden "Otomatik kayıtları göster" seçeneğini işaretleyerek sürümünüze uygun eski bir kayıt ile profilinize devam edebilirsiniz.

4. FrankTR

FrankTR
    Plaka

28
    131
    51
    100
    Scania
    TruckersMP Profili

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler. Eski kayıtları oynamak istemiyorum, umarım yakın zamanda gelir. Peki bu İskandinavya dlcsi ücretli mi olacak?

5. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.