1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ets 2 MP'de Olması İstediğiniz Özellikler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Korhan tarafından 19 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Ben isterdimki akü bitsin F3 bastığımızda bir göstergesi olsun farları ve radyoyu açınca akü dahada azalsın ve bunu benzin istasyonlarının bazılarında ve garajımızda doldurma imkanımız olsa güzel olurdu.

Sizin fikirlerinizi alalım birde..

2. lojistikci

lojistikci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

124
    57
    100
    Rus tartışmada görmüştüm, kabin içerisinde ufak orjinal soket lambalar + Rig'n'Roll oyunundaki gibi kaza efektleri olsa fena olmazdı, bazen Youtube'da dolanırken Kaza testleri dikkatimi çekiyor cidden fena olmazdı :)

3. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Kaza efekti olsaydı slow motion ile ortaya güzel videolar ortaya çıkabilirdi :)

4. alibenli410

alibenli410
    Plaka

40
    22
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Evet Enes sana katılıyorum kaza yaptığımızda kaporta hasarı görsel olarak görülse iyi olurdu. Birde yollar çok boş yapay zeka arabalar olsa daha güzel olur. :) Ayrıca benim beklentilerim arasında yol çalışmalarıda var örneğin bi yere giderken yol kapatılmış olsa mecburen başka yollardan dolaşmak zorunda kalsak fena olmazdı. hatta abartalım benzincilerde oto yıkama gibi kısımlar olsa ve kamyon yol durumuna göre zamanla çamur falan olsa

Son düzenleme: 19 Ocak 2016
  5. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Going East Dlc 'sinde Krakow taraflarına yakın böyle bir yol var iş makineleri falan çalışıyor hatta yükselen bir vinç falan var yan sağa bağlantı ile geçiş yapıyorsun ve keskin virajlı yollardan devam ediyorsun hiç rastlayan var mı benden başka acaba?

-AZE- sarxan bunu beğendi.
  6. -AZE- sarxan

-AZE- sarxan
    Plaka

31
    64
    11
    90
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Goba map eklense guzel olur. Birde arabanin lastikleri patlasa iyi olur. istekler cok ama hepsini yapmalari zor :)

7. alibenli410

alibenli410
    Plaka

40
    22
    3
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    bende o dlc yok :( ama demek istediğim değişken olmalı, yani münchen'den Köln'e giden yol kapanıp çalışma atıyorum 3 oyun günü sürse. atıyorum bi ay sonra falan frankfurt-lille yolu kapansa gibi :)

8. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Zaman ve emek istiyor :)

-AZE- sarxan bunu beğendi.
  9. Osman Gündeş

Osman Gündeş
    Kayıtlı Kullanıcı

31
    1
    0
    15
    bana kalırsa oyunda şehirler daha büyük olmalı ali benli çok farklı şeyler yazmıs ama bunlar fazla detaylı. bence oyunda en önce bilerek kaza yapanları engellemek gerek. sıkıntı büyük onlarla.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Ocak 2016
  10. Yaşru

Yaşru
    Plaka

12
    12
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    Lastiklerin hava basınç değerleri yol tutuşuna etki etse ve gerekli olduğunda benzinliklerde veya serviste hava bakımı yapılabilse iyi olurdu. Görseli var ama işlevi yok.