1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel ETS 2:MP Yük Gecikmesi Kapatılabiliyor mu?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Scarface34 tarafından 8 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Scarface34

Scarface34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Herkese merhabalar. Arkadaşlar ETS 2:MP oynarken bazen acil işimiz çıkabilir bazen yarıda kesmemiz gerekebilir. Bu durumda oyundan çıksak dahi oyuna girince zaman işliyor ve yükümüz gecikmiş oluyor. Profilimi internetten diğer oyuncu yükleriyle eşitlemiştim. Onda geçerli olduğu süre kısmı bozulduğu için mi bilmiyorum fakat Allah ne verdiyse 8788997885445 gibisinden bir süre vardı. Bunun işe yarayacağını düşündüm ama yaramadı. Yük sürelerini uzatma, tamamen durdurma ya da geciken yükten ceza kesilmesini engelleme var mı?

2. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    Yükünüzü singleplayer'a girip aldığınızda mp'ye girince abartılı bir bitiş süresi oluyor, en azından modlu yüklerde öyle normallerde de öyle olması lazım bir deneyin.

Scarface34 bunu beğendi.
  3. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    İşleyen saati durdurabilirsen yük gecikmesini de durdurabilirsin ama böyle birşey malesef mümkün değil.SinglePlayer ve MultiPlayer arasında çok fazla zaman farkı olduğu için SP'de aldığın yük MP'de, MP'de aldığın yük SP'de gecikmeli olarak görünebilir veya iş fişindeki "Geçen Zaman" ibaresinde çok uzun zaman görebilirsiniz.

Scarface34 bunu beğendi.
  4. Scarface34

Scarface34
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    154
    95
    155
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Cevaplarınız için teşekkür ederim. İlk tavsiyeyi denerim belki işe yarayabilir.

Raichu bunu beğendi.