1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 MP nasıl girerim?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve benyigit tarafından 24 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. benyigit

benyigit
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

22
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar bugün bir arkadaşım bana ets yolladı.Oyunun mpsini indirdim ilk başta girmiyordu hata veriyordu onu ets yi güncelleyerek çözdüm. Fakat işin can alıcı noktası burda başlıyor.E-posta ve şifreyi girdiğimiz bölümde yanlış diyor. e-postayı yazıyorum tam''@'' işaretini yaparken yapmıyor ondan sonra a ya falan basınca hepsini seçiyor saçmalıyor. Kopyalayıp yapıştırmayı denedim şifre veya e-posta yanlış diyor. şifreyi değiştirip girdim yine olmuyor.Lütfen yardım!!

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    http://ets2mp.com/ adresine kayıt olmanız ve oradan indirmeniz gerekiyor. Eğer bunları yaptıysanız http://ets2mp.com/ adresine aynı e-posta ve şifre ile giriş yapmayı deneyin. Ek olarak steame kayıt olduğunuz e-posta adresi ile multiplayera kayıt olduğunuz e-posta adresi aynı olmalı.

3. benyigit

benyigit

22
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Girebiliyorum. Ayrıca Steam'de ki de aynı. Tekrar denedikten sonra güncellerim.

4. Kaptan59

Kaptan59
    Plaka

29
    52
    22
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    zaten normalde de @ işaretini kullanamazsınız not defteri açıp o @ işaretini oradan kopyalayıp yapıştırabilirsiniz. bu da bir yöntem

5. benyigit

benyigit

22
    7
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Şifre yine kabul etmiyor! Çıldırcam lütfen yardım edin!

6. abdu789

abdu789
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    1
    0
    0
    Şifren Yanlıştır bir bak çıldırma
    bendede olmuyor steam ets 2 yok diyor yardım

7. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Destek talebi oluşturabilirsiniz,Türkçe olarak:
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-hesap-sorunlariyla-ilgili-destek-talebi-olusturma.1206/
    @KacaK veya @SARAJ size yardımcı olacaktır.

Ayrıca e-postanızı kopyaladıktan sonra MP giriş ekranına yapıştırırken düzgün yapıştırmaya dikkat edin,bazen sonda 1-2 tık boşluk olabiliyor.(sorununuz büyük ihtimalle bu olabilir);)

DarkBlueRZ bunu beğendi.
  8. murat6666

murat6666

24
    6
    3
    35
    TruckersMP Profili
    bendede farklı bir sorun var oyunu yaklaşık 2 3 saat önce satın aldım kurulumları dikkatli şekilde izleyip uyguladım fakat unsupported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS2 1.21.1s (Steam release)! Do you need help with downgrading? diye bir hata veriyor ne olur yardım edin çok çaresizim

9. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
  10. murat6666

murat6666

24