1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 Mp İnvalid Email or Password

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AhmedSnmez tarafından 6 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AhmedSnmez

AhmedSnmez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

31
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Evet Arkadaşlar Bu Sorunu Yaşıyorum 2 Defa E posta değiştirdim ve şifreyi de değiştirdim ama sonuc aynı.[​IMG]

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, @AhmedSnmez,

Bu durumlarda forumda daha hızlı yanıt almak istiyorsanız eğer forumun ara butonu bulunmaktadır oradan ilk olarak istediğiniz konuyu aratabilir daha hızlı bir şekilde yanıta ulaşabilirsiniz çözümünü bulabilirsiniz,
    Sorunumuza gelirsek eğer,
    Bu durum herhalde siz ya posta adresinizi yanlış girdiniz yâda şifrenizi burada karakterinizi yeniden girin diyor veya çift hesap mı kullanıyorsunuz?

Bu alanı doldurmadan önce lütfen bunların olmadığına dikkat edin
    - Büyük Harf tuşunun açık olup olmadığına
    - Eksik veya yanlış bilgi doldurmadığınıza hatalı tuş vs.

Şifrenizi hatırlamıyor iseniz Buradan şifre sıfırlama talebi gönderin Outlook hesabınıza Euro Truck Simulator 2 multiplayer tarafından yeni bir şifre gönderilecek bunun için “ Gelen Kutusu “ veya “ Gereksiz “ Alanını kontrol edebilirsiniz.
    Dikkat: Doğru hesabı yazdığınızdan emin olun

Ek olarak : ETS2 indirdiğiniz zaman, internet bağlantınız siz farketmeden kesilmiş ve aynı anda gelmiş olabilir ve bu durumda oyun dosyalarınız hasar görmüş olabilir bunun için Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun ön bütünlüğünü doğrulaya basın oyununuz sanki ETS2 bir güncelleme gelmiş gibi hasarlı dosyaları tekrar indirecektir.

2 ) Buradan multiplayer hesabınıza giriş yaparak multiplayer modunu tekrar indirin

3. AhmedSnmez

AhmedSnmez

31
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Doğru Hesabı Kullanıyorum. Az önce şifremide değiştirdim ve dediniz yerede rahatlıkla girebiliyorum ama ets 2 mp girmiyor.

4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Masaüstü bulunan Euro Truck Simulator 2 multiplayer logosuna sağ tıklayın yönetici olarak çalıştırma seçeneğine basın daha sonra, oyuna tekrar giriş yapmayı deneyebilirmisin?

5. AhmedSnmez

AhmedSnmez

31
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Denedim Ya neden giremiyorum ben bu oyuna :(

6. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
  7. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Aralık 2015
    CumaliBzdmr bunu beğendi.
  8. AhmedSnmez

AhmedSnmez

31
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Tm Saolun

Ticket Attım İnşallah Düzelir.

Ticket attım geri dönüş yaptılar ama sonuç hüsran gine olmadı. Bu hata başına gelipde yapan varsa bana bi anlatsın lütfen.

@ismail55 Saolsun Tw den bağlanıp yaptı konu kilitlenebilir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 6 Aralık 2015
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.