1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji ETS 2 MP İçin Video Programı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Patriot tarafından 15 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Patriot

Patriot
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

386
    113
    90
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamın Aleyküm Beyler :

ETS 2 MP ' de yapılan trollük vb. ( bende çok yapmıştım zamanında geçmişim de kabarıktır ama artık yapmıyom :D ) şeyler için artık video çekmeye karar verdim ancak aradığım programı tam bulmuş değilim biraz araştırdım ve overwolf adlı programın çok önerildiğini gördüm ama çok teferruatlı bana ts3 vb. şeyler falan değil de sadece video çekmesi yeter camtasia (?) adlı programı yüklicektim ancak o da 30 günden sonra ücretli galiba ya kısaca ben aradığım şeyleri bii yazayım :D

1) Kolay

2) Ücretsiz

3) Yanlız video çekmeye yarayan

Bunlar olsun yeter beyler var mı bildiğiniz

Şimdiden teşekkürler.. :)

2. EmreYavuz

EmreYavuz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

228
    68
    85
    TruckersMP Profili
    Ben genelde video çekeceğim zaman oyunu pencere moduna alıyorum (1024x768) ve ardından Bandicam'ı açıp sadece oyunun penceresini videoya alıyorum. Neticede aynı kapıya çıkıyor. Ha full ekran çekmişim ha pencere modunda çekmişim..

Gayet başarılı bir program..

3. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.