1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ets 2 mp 1.21.1s problemi

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve developer_06 tarafından 3 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. developer_06

developer_06
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    1
    0
    0
    ets 2 mp girmek istediğimde '
    ' unspported game version detected! To play ETS2MP you need to have ETS2 1.21.1s (Steam release)!
    Do you need help with downgrading ? ''
    bu hata geliyor . elimdeki multiplayer sürüm ile normal ets 2 sürümü uymadığını biliyorum fakat
    bu sürüme ait olan sürümü steamda maalesef bulamıyorum ''public beta 1.21 '' de denedim
    ''hiçbiri beta programlarına katılma '' seçeneğinde denedim bir çok sürümde denedim fakat açmadı lütfen yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler .

2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Multiplayer kurulumunda ets2 dizini yanlış seçilmiş olabilir: http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-kurulum-rehberi.114/
    Sürüm doğrulamasını engelleyen bir şeyler olabilir. Modemi yeniden başlat, virüs programını kapat, yönetici olarak çalıştırmayı dene.
    Betalar kısmında hiçbiri - beta programlarına katılma seçili olsun.

Semihcan ve Charles bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.