1. Merhaba Ziyaretçi,
  Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Boyanabilir; araba, kamyon, kamyonet taşıyıcı dorse modu.

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 11 Mart 2024 başlatılmıştır.

 1. hoca33 2

  hoca33 2
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  311
  1.622
  250
  DAF
  TruckersMP Profili
  Mod ismi : various_paintable_trailers-car_transporters_etc-hoca33.scs
  Mod Yapımcısı: hoca33
  Test Edilen Oyun Sürümü: 1.49.2.23s (SP-MP)

  Oyundaki çeşitli taşıyıcı dorselerden müteşekkil 12 fragman ve 1 adet çimento mikseri dorsesi içermektedir. Görseller örnek resimlerdir. Dorse renkleri mod penceresinde varsayılan olarak beyaz görünür. Siz boyayınca değişir.

  Mod Kurulumu :

  1- Aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla indirmiş olduğunuz various_paintable_trailers-car_transporters_etc-hoca33.scs dosyasını (uzantısı zip olarak da inebilir) yeniden ayıklamaya çalışmadan-olduğu gibi; Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atın.
  2- Euro Truck Simulator 2 oyununu Single Player olarak çalıştırın ve Profil seçim ekranında, Mod Yöneticisi sekmesine tıklayın. Gelen ekranın sol tarafında (eğer varsa) aktif-pasif tüm modlarınız görünmektedir. Burada görünen various_paintable_trailers-car_transporters_etc-hoca33 ismindeki küçük kare pencereye, sol fareyle çift tıklayın. Böylece modu etkinleştirmiş olduk. Aynı ekranın sağ tarafındaki AÇIK MODLAR yazan kısımda modumuzu görmeliyiz.
  3- Daha sonra ekranın alt tarafında bulunan Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayıp, Oyuna Devam Et diyerek seçili profilimizdeki oyunumuza dönebiliriz.
  4- Singleplayer oyunda DORSE ALIMI vasıtasıyla istediğimiz dorseyi alıp, kişisel dorselerimiz arasına katabiliriz. (Single Player oyunda DORSE ALIMINA girince STANDARD TRAILERS bölümünde ekrana gelen dorselerden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bu bölümde oyunun normal dorseleri de bulunmaktadır.)

  Özelleştirme yapmak isteyen arkadaşlar lütfen sadece boya ve Teker-Jant parçalarına özelleştirme uygulasınlar. Boya ve Teker-Jant harici kısımda özelleştirme yapmayınız.

  Multiplayer oyunda bu dorselerle nasıl oynayabiliriz :

  Singleplayer oyunda dorseyi satın alıp kullan diyerek çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna geçebilirsiniz. Modun aktif olup-olmamasına bağlı olarak gelebilecek uyarı pencerelerinde; yükle ve devam et diyerek multiplayer oyuna girebilirsiniz.

  Esenlikle Kalınız.
  Modu Aşağıdaki bağlantı yoluyla indirebilirsiniz: ~42 KB

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]   
  TheKingTR ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.