1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Yardım ETS 2 4 Hesap Perma Yedi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve erensatar27 tarafından 4 Şubat 2022 başlatılmıştır.

1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abicim tmp çöp rezalet bir ortam git yanına bir kaç arki bul ets2 coop oyna kafa raad istediğin moduda kur on numara beş yıldız.

Doctor Pikachu, Korhan ve Ghost bunu beğendi.
  2. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Yok kankam ben yıllardır bu TMP yi oynuyorum kaç gündür sıkıntıdan bilgisayar açmadım indirimler gelsin yeni hesap alıp devam

3. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Ets2nin orijinal Online sarmıyor bence. 8 kişi nedir ya koca dünyada. Tmp bende neden bağımlılık yapıyor biliyormusun. Tanıdık tanımadık birsürü kişi var biraz gerçekçi yani ben yolda giderken karşıdan botlar geçeceğine tanımadığım kişiler geçsin daha iyi.. Tmp çok acımasız, kurallar çok katı, okadar dlc li hesabım ban yemişti üzülmüştüm

erensatar27 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. erensatar27

erensatar27
    Kayıtlı Kullanıcı

19
    35
    6
    10
    Yeni hesap ile devam et hocam ben yakalanmadım

5. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    2.337
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim paran çoksa bana da bir ekran kartı alıver. 4 hesap banlatmış isen sende para çok demektir. Bence Multiplayer hiç oynama da millet rahat etsin.

6. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

41
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    inşallah yine banlanırsın ki banlanılcaksın zaten. 4 hesap acıp her hesap dan da banlanman cok guzel olmuş. 4 hesap açmasının sebebi nedir biliyormusunuz arkadaşlar. bi hesabından kural ihlal yapıp veya trollük yaptıgında diğer hesabıyla giriyor ve yine trolluğüne devam ediyordu. oyunda bir cok kez görmüşsünüzdür seni raporlatıcam veya banlatıcam dedinizde banlat diğer hesabımla girerim diyen tipler. ahada bunlar onlar işte. bide gelmiş burdan akıl akılıyor. değil yeni hesap yeni bilgisyaar alsan bile yine banlanıcaksın çünkü bildiğinden şaşmayacaksın.

erensatar27 bunu beğendi.
  7. M A T İ Z

M A T İ Z
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

30
    64
    49
    120
    Mercedes
    Yaklaşık 2017'den beri oynuyorum TMP'yi şu zamana kadar.Tek bir kural ihlalinden ötürü banım olmadı. Sayenizde yaptığınız bu hatalarla atılan şikayet edilen video kayıtlardan yola çıkarak tecrübe sahibi oldum.Emeğinize,paranıza yazık gerçekten..