1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Erdem e Çözüm

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Ismail Can tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    255
    399
    210
    Düşünecek bir şey olduğunu zannetmiyorum ama sen bilirsin akşam 19:00' kadar zaman tanıyorum inşAllah doğru yolu bulursun.

2. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Bu forumda hala bana inanacak, sözüme güvenecek insanlar var mı ?

3. Ismail Can

Ismail Can
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Erdem sen önceden de söz verdin ama yine aynısın yine aynı

4. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Oyundaki davranışı nedeniyle neden bu forumda ceza alsın ki ? Forum kurallarına uymaz ise gereği yapılır. Kaldı ki burası fan forumu, bir topluluk. Yani oyunda yapılan davranış nedeniyle buradan yasaklanmasını istemek mantık dışı; konvoylara almazsınız, gelirse toplu bir şekilde troll diye belirterek oyun içerisinde raporlarsınız, yine olmadıysa resmi ts3 adresine gidip online adminlere durumu belirtirsiniz olur biter. Yine olmadıysa bir konvoy zamanı konvoy boyunca sürekli bu kişinin arkasında/önünde video kaydedersiniz ve resmi foruma raporlarsınız. Ban history artınca da kalıcı ban atarlar.

Induced bunu beğendi.
  5. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo

32
    255
    399
    210
    Bu forum'da 300 mesaj'ın var 300 mesaj güvenmek için yeterli ama yanılmamak için değil önce sen kendine söz vereceksin "hala bana inanacak insanlar var mı ? " Diyorsun demek daha önce sözünü tutmadın sana Yunus Emre'nin şu sözüyle cevap veriyorum ;
    "Az söz erin yüküdür çok söz hayvan yüküdür"

Gerisi sana ve Adamlıgına kalmış.

onureiz bunu beğendi.
  6. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ben oyun içindeki davranışları nedeniyle burada da ceza alsın diye bir kelime veya buna benzer bir düşünce cümlesi kullanmadım. Forumda her konuya gereksiz ve boş mesaj atan, ayrıca forumda diğer insanları rahatsız eden bir kişinin neden ceza veya uyarı almadığını belirtmeye çalıştım.

Ek olarak, oyun içerisinde konvoylarda troll davranışlarda bulunduğu zamanda reportluyoruz. Ancak bir işe yaramıyor. Bazı arkadaşlarımızın ellerinde video veya resim olarak kanıtlarda olmasa rağmen yineden bu arkadaşa ceza aldıramıyoruz. Resmi ts3 adresine gidipte online adminlerle konuşmanında pek işe yarayacığını sanmıyorum.

onureiz bunu beğendi.
  7. erdemban

erdemban
    Yasaklı Lisanslı Oyun Sahibi

27
    0
    0
    155
    TruckersMP Profili
    Forumda hangi konuya boş mesaj atmışım ? En fazla 7-8 tane gereksiz mesajım vardır. O da normal bence

8. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Forumdaki 313 yorumunun en az 200 ü boş mesajdır. Bir konuya yorum atarken şu konuyada yorum atayımki insanlar beni görsün demiyorsan, sekiz yıllık forumculuk hayatımda hiç birşey öğrenememişim demektir. Bir kişiden hem oyun içinde hemde forumda bu kadar çok kişi şikayetçi ise, kişi kendinde aramalı problemi diyorum.

9. EmreTR

EmreTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    324
    366
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sen kendin boşsun zaten mesajların dolu olsa ne yazar.

Arif Can Demir bunu beğendi.
  10. Ramadan

Ramadan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

79
    28
    100
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ulan orda Hüseyinin önüne adam gecdi neyin kafasındasın sen birşey bilmeden adamı sucluyorsun

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.