1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü EP/Rotterdam gereksiz trafik kuralı

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Matrixlord13 tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    EP/Rotterdam 'da Gereksiz Trafik Oluşturmak - kick/ban
    Bir amaç olmaksızın veya benzeri şekilde Europoort ya da Rotterdam 'da yararsız trafik oluşturmak.

bu kural biraz saçma değilmi ? ben ets2mpye başladığımdan beri yüksüz dolaşırım ve yük almayı sevmiyorum. az önce bir tane alman ingilizce olarak ''gereksiz trafik yapma yük al ve rotterdam ı terk et seni kayıt ediyorum'' diye bir söz söyledi. ondan 2 dakika önce bilgisayarım 1 fps ye düştü ve ''1 fps o.O '' diye yazı yazdım yine bir alman bilgisayarım ve benim ile dalga geçti (report etmedim). Neyse konumuza gelelim, yük almadan rotterdam/europort arası dolaşmak gereksiz trafikmi yaratıyor ? bomboş yolda çok mu yer kapladım ? yani ben öylesine oyunda dolaşmak istedim ban yeme ihtimalimmi var ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Matrixlord13 13,

Adminler artık rotterdam'da acımadan, insanları tek hatasında banlıyor, rotterdamda kısaca şunlar yasak,

1. Dorsesiz, gereksiz bir şekilde orada takılmak,
    2. Rotterdam liman yolunda kenarda köşede, liman içerisinde park yapmak,
    3. Rotterdam girişinin oralarda eleman sollamak,
    4. Reklam yapmak, Spam şekilde.

Bu kurallara Rotterdam şehrinde, gerçekten önemle dikkat ediliyor çünkü ne kadar Yaramaz insan var orada toplanmış, Çünkü oranın hikayesi çok uzun, :) Lütfen Rotterdam'da dorsesiz gezmemeye özen gösterin, gereksiz trafik oluşturulduğunu ve seni yaramaz bir birey olarak görüyorlar, Rotterdam'da gezeceksen eğer dorsesiz gezme tekrar dediği gibi dorse al, ek olarak belirtmek istiyorum mesela limana girdin, daha sonra limanın içerisine girmeden oradan hop hemen geri döndün şehre ban yersin.

Paspalin ve Matrixlord13 bunu beğendi.
  3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Evet var, oyuncuların yoğun olduğu bölgelerde oyun oynanmasını engelleyecek derecede FPS düşüşü oluyor. Bu nedenle kalabalık bölgelerde gereksiz olarak kalabalık yaratmak yasak.

Matrixlord13 bunu beğendi.
  4. Seddoo

Seddoo
    Plaka

37
    652
    567
    185
    Volvo
    Senin gibi yüksüz dolananlarin hepsini uzun süreli banlasalar zaten mp adam olacak kasmalar fps düşüklükleri azalacak.. Bide utanmadan ben hep böyle dolaşıyorum zararım ne diyosun.. Zararın oyunu keyifle oynamak isteyen Herkese, daha neyin zararı olacak dalga mi geçiyorsun.. Umarım hepinizi banlarlar.

ismail55 bunu beğendi.
  5. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    yüksüz dolaşmak troll yaptığım anlamına gelmez az önce rotterdamda 2 tane yüklü rus herkesi solladı bir tane türk yolu kapadı. europortda admin varken 1 tane yine yüklü rus 5 kişiyi solladı ve hiçbir şey olmadı. yani ben yüklü dolaşşam troll yapsam yapmasam masum olacağım yüksüz olunca millete troll yapsamda yapmasamda suçlu olacağım ? demek yükü varmı yokmu diyerek insanlar değerlendiriyor ?

ayrıca almam gereken cevapları aldım konu kilitlenebilir ismail55 arkadaşımada cevabı için teşekkür ederim

6. serkant

serkant
    Plaka

23
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence bu çok kötü. Eskiden Rotterdam Liman Trafiği vardı. Kat_pw'nin yayını acayip güzeldi :D Hala var ama eskiden trafik olduğu için izliyordum. Artık bence amacı yok. Sırf yüksüz o trafiği çekmek için limana gidip geri dönerdim. O zamanlar çok güzeldi. Artık adam gibi trafik kalmadı.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Rotterdam'da akşama kadar gezenlere ben şahsen bir şey yapmıyorum ancak sunucuların dolu olduğu dolayısıyla EP'nin yoğun olduğu bu saatlerde ilk önce sözlü uyarı sonra kick en sonunda saatlik ban atıyorum, bu kuralın nedeni gereksiz trafiğin çok lag'a neden olup bu lag'ın kazalara neden olması.

Paspalin, SARAJ ve Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
  8. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Rotterdam/EP 'nin mazisi nedir? Neden millet oraya gidiyor? Anlatırsanız sevinirim.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.