1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Enpara

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Theodor tarafından 19 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Merhaba encardım varda steam kampanyası var bildiğiniz gibi gta 5 yıl başı indirimine girince almayı düşünüyorum 25tl indirim oluyor heralde bu kampanya için bişey yapmamıza gerek varmı yoksa kart sahibi olmamız yetermi ?

Bu Arada gta5 için düşük ayarda oynıyabilirmiyim ?

Sistem özelliklerim;
    Win 8.1 64 bit - 8gb ram-1gb harici amd radeaon hd 7000 m series ,i5 2.5ghz (turbo 3.5) işlemci leptop kullanıyorum 180liralık soğutucu kullanıyorum.

2. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    dostum bende encard var encad steam kampanyası şöle anlatayım 100 liralık bir oyun aldın var sayalım sana bu 100 liranın %25'şini ay sonu geri veriyor kartına yatırıyor encard sahini olman yeterli üstelik bu kampanya bu ay sonu son üstelik encard apk uygulaması internet şubesınde kampanyalarım kısmından görebilirsin detaylı ve nezaman biteceğini

3. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili

Hatırladığım kadarıyla 100 değil 50TL'nin yarısını geri veriyor. Yani 100 liralık oyun alırsanız 75 tl ödemiş oluyorsunuz. Yalnız bu sene sondu, o kampanya 1 Ocak'ta muhtemelen bitecek. Devam ettirirler mi bilemem ama alacaksanız bu yılın sonuna kadar almaya gayret edin.

4. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    facebook sayfasından devam edicek demişti enpara ancak bilemeyiz tabi,forumdaki arkadaşlar yılbaşında gta daha ucuzlucak şimdi kakaladıklarını kadar kakalamaya çalışıyor diyolardı.Bakalım 107 liraydı hafta içi indiriminde yılbaşında 90 liraya düşse yine 65liraya geliyor bana.

5. BluesAdam

BluesAdam
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    2014 yılında başladı bu kampanya, 2015 yılı için imza toplayıp devam ettirdiler. Belki bu yıl da devam edebilir. Yine de ne olur ne olmaz. 22 Aralık'ta başlıyor indirimler, 1 Ocak'a kalmadan almaya çalışın, garanti olsun.

6. Cihat TURGUT

Cihat TURGUT
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    169
    196
    190
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    düzeltiyorum mesajımı ınternet şubesinden aldıgım bilgiyi paylaşıyorum

[​IMG] [​IMG]

alikurtulus bunu beğendi.
  7. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    50tlnin üstündekilere 25 lira iade yokmu çünkü tüm forumlarda encard avantajı diyolar

edit:mh ie görüştüm 25 lira alabiliyorsun
    edit2:mh mart 2016ya kadar kampanyanın devam edeceğini söyledi.

Son düzenleme: 19 Aralık 2015