1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü email ve şifre hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve brksnl_l99 tarafından 10 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. brksnl_l99

brksnl_l99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    10
    2
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar oyuna yeni başlıyorum orjinal aldım herşeyi kaydoldum fakat multi ile giriş yapıyorken invialid email or passaword diyor şifreyi e postayı herşeyi değiştirdim ama yinede çözemedim yardm ederseniz sevinirim

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @brksnl_l99,

Çift hesabı olan kullanıcılar, bu sorunla karşılaşıyor, size daha fazla yardımcı olmam için özel mesaj göndermiş bulunmaktayım kabul ederseniz eğer sevineceğim,
    Durumu Özetle uzun uzun açıklamak gerekirse eğer;
    • Senin daha önce zaten mevcut bir steam hesabın varmış, ilerleyen zamanlarda yeni bir steam hesabı almışsın daha sonra o yeni aldığın hesabın ETS2MP şifresini bir yere not etmişsin, daha önceden üye olduğun steam hesabına giriş yapmıssın ilk sonra yeni açtığın ETS2MP bilgileriyle, eski hesabından erişmeye çalışıyorsun sanırsam? Biraz karışık oldu :(

Semihcan bunu beğendi.
  3. brksnl_l99

brksnl_l99
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    10
    2
    35
    TruckersMP Profili
    tamamdır sorun çözüldü arkadaşlar ismail55 e teşekkürler.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.