1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Ekran Kartı

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Angelus tarafından 9 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Angelus

Angelus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hepinize merhaba arkadaşlar benim ekran kartım Nvidia gt840m 2gb ben bunu gt840m 4gb ile değiştirebilirmiyim değiştirirsem bir performans artışı olurmu ?

2. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Oyunlarda önemli olan ayrılmış video belleğidir. ikisinin ayrılmış video belleğini karşılaştır sonucu kendin göreceksin :)

3. JetImam

JetImam
    Plaka

25
    94
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Fiziksel olarak değiştirmekden bahsediyorsan, 1. Laptopda MXM Adlı slot olacak ki değişsin. Ayrıca o ekran kartının 4GB modeli var mı bilmiyorum.
    Eğer ram takviyesi olsun diyorsan, eğer ekran kartın paylaşımlı ise, zaten ekran kartı ihtiyacı olduğu anda ram'dan çekecektir, belleği.

4. Angelus

Angelus
    Plaka

265
    132
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    4GB modeli var paylaşımsız :(

5. JetImam

JetImam
    Plaka

25
    94
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    2GB ile 4GB Arasında performans tabiki olacaktır. Paylaşımsız ise, üstündeki bellek miktarından fazla ram'dan çalamayacak demektir.