1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi economy reset 0 olmasına rağmen save alamıyorum

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Efachnes tarafından 30 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Efachnes

Efachnes
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar öncelikle ekonomi 0 çıkarken otomatik kaydediyorum üstüne bide bide ben manuel kayıt yapıtorum ama girdiğimde yinede kaldığım yerden başlatmıyor. 2 iş önce kaldığım yerden başlatıyor. oyunu yükle diyorum fotorafta kaldığım yeri gösteriyor. mesela tır değiştirmiştim man almıştım. fotorafta man gözüküyor berlin deyim. ama yükle diyip oyuna girdiğimde altımda iveco var ve luxemburg dayım yani dün hiç kaydetmemiş komple boşa gitmiş oyunun. çözümü bilen var mı ?_

2. Efachnes

Efachnes
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yeni
    yaptım bütün save dosyalarını silip en basştan başladım. baya bi iş yaptım kaydettim çıktım geldiğimde son işi yine kaydetmemişti yolun ortasında başladım oyuna

3. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Efachnes,

1 : Oyun Ön Bütünlüğünü doğrulayın,

Oyunu güncellerken oyun dosyalarınız zarar görmüş veya bozulmuş olabilir " Oyun Ön Bütünlüğü Doğrulaması " yaparak bu kaybettiğimiz dosyaları, yeniden bir araya toplayacağız,

Steam'ı açın > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 > Sağ Tıklama_Özellikler > Yerel Dosyalar > Oyun Ön Bütünlüğünü doğrula " Kapat " Seçeneğine basınız oyununuz, küçük bir güncelleme alacaktır.

2 : Tekrardan, bilgisayarınızda bulunan, " Belgelerim " Dosyasını siliniz, tekrar oyuna gir çık yapınız " Para Hilesi " ve " Level hilesi " yaparak tekrardan yeni bir profil dosyası oluşturunuz, lütfen bu işlemleri multiplayer'da denemeyiniz, multiplayer'da zaman sorunu oluştuğu için dorseler hem " Teslimat hatası " vermesine neden oluyor hem " dorse kaybolmasına " tüm bu işlemleri yapana kadar Single girmeniz önerilir.

4. Efachnes

Efachnes
    Plaka

31
    40
    8
    95
    Volvo
    TruckersMP Profili
    oyunda hile kullanmıyorum ya ama geri kalanını denicem

Konu Durumu: