1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Dlc Kullanım

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Theodor tarafından 1 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Theodor

Theodor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Merhabalar ben oyunu 2gün önce aldımda oyunla birlikte dlc paketide indirime girmişti aldım.Dlc'yi nasıl kullanabilirim ? Oyuna girerken sol üstte dlc yazıyor tıklıyorum.Dlc'nin bulundugu steam mağazasına yönlendriyor.Dlc yüklü

Yardımlarınızı bekliyorum nasıl aktifleştirebilirim ?

2. TigerVolt

TigerVolt
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Bildiğim kadarıyla; şu an DLC'lerin oyun içinde aktif olması lazım.

3. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Oyuna girerken sol üstte gözüküyor üzerine tıkladıgım zaman steamda dlcnin bulunduğu mağazaya yönlendiriyor.

4. @Theodor
    DLC'yi satın aldığınız anda otomatik olarak etkinleşiyor. Oyuna girip yük listesini kontrol ediniz.

5. TigerVolt

TigerVolt
    Plaka

292
    274
    200
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Tamam. Oyun içinde aktif zaten. Oyun içerisinden DLC içeriğine erişim sağlayabilirsiniz.

6. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    Nasıl sağlıyabilirim mesela şey var High Power Cargo Pack nasıl kullanıcam onu ?

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    " Steam > Kütüphane > Euro Truck Simulator 2 (Sağ tıkla) > Özellikler > DLC " sekmesinden DLC paketlerinizi görüntüleyebilirsiniz. "Durum" seçeneğinde işaret olması yeterli.

Edit: High Power Cargo Pack DLC paketi ile yeni yükler ve boya oyuna eklenmektedir. Yükleri göremiyorsanız single playerda 3 kere şoförü uyutarak yük listesinin yenilenmesini sağlayın. Yük listeniz yenilenmez ise ekonomiyi sıfırlamayı deneyebilirsiniz.

8. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    High Power Cargonun içeriği neler yüksek güçlü makinelermi taşıyorum helikopter veya tank gibi felan ?

9. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    O DLC'nin tanıtımının yapıldığı resimlerdeki yükleri taşıyabiliyorsun.

10. Theodor

Theodor

26
    119
    18
    70
    TruckersMP Profili
    arkadaşın dediğini yaptım 3kere uyuttum.Sonra tek seferlik işe girdim orda makineler var ama helikopter yoktu.Kaya delici,traktör,iş makinesi,silindir felan vardı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.