1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Diyecek kelime bulamıyorum artık

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Daxtie tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Artık daha ne kadar gerçekçi bir kanıt lazım bilmiyorum.Yüke verdiği zararamı kızayım,tıra verdiği zararamı kızayım,o kadar yol ve vaktin boşa gitmesinemi yanayım bilmiyorum gerçekten.Video çekilmiyor bilgisayarda./pinfo yazcaktım fakat ss çektikten sonra ''Y'' ye basmama rağmen chat açılmıyor.

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Daxtie,

Bu gelen şikayetler arasında forum yöneticisi sizin şikayet edeceğiniz kişi arasında fazla bir durum söz konusu gösteremez fakat oyuncu şikayet etmek için ve başka şeyler için resmi forumda bu durumlar için yetkililer mevcut, ve oyuncu şikayet etmek için çeşitli sistem üzerinde çalıştılar, buradan oyuncu şikayet etme sistemini bulabilirsiniz,

1. ETS2MP Oyuncu Şikayet etme sistemi için detaylara buradan bakabilir,
    2. ETS2MP İstek / Öneri / Şikayetlerinizi, I<3VODKA ve Clarkinatör'e özel mesaj gönderebilirsiniz ( Fakat ingilizce yazmanız gerekiyor türkçe yazarsanız anlamazlar, fakat Google Translate kullanarak yazabilirsiniz, Zorlanıyorlar ama anlıyorlar genede.
    Chat Konusuna gelecek olursak eğer ;

Oyun içerisinde Chat'ı Açma / Kapatma tuşu bulunmaktadır siz sanırsam eğer, oyun içerisinde Chat'ınız açıkken Chat'ı kapatma tuşu ilen Chat'ı kapatmış olabilrsiniz, Arkadaş'ın steam profilini bulursanız eğer, Ters'den Sürüş Sebebi ile banlatabileceğinizi düşünüyorum çünkü ters yoldan gelmiş bulunmakta,
    Oyuncu Video ilen şikayet edin ( Bu Durumlarda siz mahdur kalmayın ve siz haklı çıkın ) ; Mesela siz oyun içerisinde oyuncuları şikayet etmek için video programı kullanmak istiyorsunuz, ama bilgisayarınızın video çektiğiniz zaman lag sorunları ve fps düşüşleri yüzünden video çekerek oyuncuları şikayet edemiyorsunuz, bu oyuncular için gerçekten çok üzücü bir durum açıkçası belirtmek gerekirse, size bu konuda bir video çekim programı önereceğim eğer oyuncu şikayet etmek istiyorsanız, buradan size Plays.TV'i öneririm, gerçekten oyuncu şikayet etme konusunda PlaysTV 1 numara iş gösteriyor video çekim esnadında ne FPS düşüşü ve ne lag sorunu mevcut sanki video çekiyorsun ama video çekmiyormuşssun gibi, umarım bu kadar yazmamla senin sorununu çözmeye yanıt verebilmişimdir, geleceğin hakkında başarılar dilerim,

Sorununuzun Çözülmesi Dileğiylen,
    İyi Sürüşler!

3. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    SARAJ bunu beğendi.