1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Direksiyonu Takınca Gitmiyor

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Föşik Felix tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Föşik Felix

Föşik Felix
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

32
    5
    1
    35
    TruckersMP Profili
    merhabalar oyunu dün aldım direksiyonumu filan bağladım pedal setimi bağladım filan. oyuna geçtim vitesi 1e taktım gaza bastım araba max 3kmHız yapıyor 1-2 saniye gidiyor sonra tıss yapıp duruyor sonra bida gidiyor. direksiyonu söktüm kontrol ayarlarını klavyeye alıyorum sorun çözülüyor. fakat ben direksiyonla oynamak istiyorum bu sorunu nasıl çözerim. Bunu bilene steamden 5 liralık oyun alıcam.

gaz-fren pedalım var ama sadece sağ taraftaki çalışıyor onuda gaz olarak ayarladım freni direksiyondaki bir tuşa koydum frende sıkıntı yok frene basınca duruyorda gaza basınca 2-3 ile gidiyor 1-2 saniye sonra duruyor tekrar gidiyor bunu çözelim arkadaşlar ya :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Temmuz 2015
  2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    kardeşim ben sinirlendim 2 tane direksiyonumu çöpe attım 2side düzgün çalışmıyodu oyunda direksiyon çok hızlı dönüyodu pedallar çalışmıyodu falan vb .....

3. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ayarlardan direksiyon ayarlarını yapmanız gerekiyor

4. SukruK

SukruK
    Plaka

52
    41
    80
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardesim 3.üncü resimde eger gaz veya frene dokunmadigin halde sari cizgiler ortadaysa tuslarda sıkıntı var

Dede Bur@k ve kerim41k bunu beğendi.
  5. Kerim41k

Kerim41k
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    115
    289
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeşim 3. resimden bahsediyorum; Direksiyon eksenine taktığın setin ismini getirmen lazım (Örn. Joy Whell Axis gibi bir şey). Gaz Ekseni ve Fren Ekseninde de aynı şekilde Joy Accelerator ve Joy Brake getirmen lazım böylece pedalları kullanabilirsin. Birde ben gaz ve fren eksen türlerini Ters ve Ortalanmış olarak kullanıyorum. Ancak vites olayı nasıl olur onu bilmiyorum bence vitesi otomatik olarak dene :)

Dede Bur@k ve SkrkrM[TR] bunu beğendi.
  6. Föşik Felix

Föşik Felix

32
    5
    1
    35
    TruckersMP Profili
    arkadaşlar yardımınız için teşekkürler. gaz-fren pedallarından birisi çalıştıgı için sıkıntı yaşıyormuşum 2 side çalışmadan doğru düzgün fren gaz yapamıyor.

gazı ve freni direksiyondan tuşlara koydum elim biraz ağrıyor ama yapılacak birşey yok.

1 yıla kadar logitech driving force alırım :D

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.