1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Direksiyon ayarı "Logitech GT"

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SedaT2626 tarafından 27 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SedaT2626

SedaT2626
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    166
    19
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bütün kabloları takılı işte.

öyle direksiyonu çevirdiğimde tam gaza ya da frene ucunla azcık basıyorum ayarlar yerinde yarısına kadar bastım gözüküyor sürüyorum sonra ucuyla basıp nerdeyse son gazi veriyor.

Bu sorun başka kimsede olmadımı yav :(

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 27 Mayıs 2016
  2. Xtreme

Xtreme
    Plaka

24
    309
    260
    215
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Logitech Gaming Software'dan Profil oluşturunuz, oluşturduktan sonra üst taraftan Options deyip Global Device Settings'i seçin ve ayarlarınızı bu videoya göre yapın.

Son düzenleme: 27 Mayıs 2016
    Beylerbeyi bunu beğendi.
  3. SedaT2626

SedaT2626

23
    166
    19
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    videoda birşey farkettim oyun içinde gaz fren pedallarinda joy combined pedals yaziyor bende bu bir ay once yaziyordu mesela mpye girdigim zaman gaza basinca işlemiyor ayarlardan gaz yerine gelip pedala basip ayarlariniyordu mpde accelerate yaziyor du single da girdigimde bu sefer gaz fren islemiyor tekrar kontrollere girip tekrar pedallara basiyordum bu sefer joy combined pedals yaziyordu ama mp ye girince yine pedallari okumuyordu vu boyle devam ediyordu ama bayadir olmuyor.

Telefondan yazdim biraz karisti kusura bakmayin

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mayıs 2016
  4. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
  5. SedaT2626

SedaT2626

23
    166
    19
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Sorunu anladım report combined pedals ın tikini kaldırdığımda bozuluyor ayar tikini işaretlediğimde ayar oluyor ne kadar basarsam o kadar oyunun kontroller yerine giri pedala ucuyla dokunuyom az bişey sarı oynuyor fakat tıra geçtiğim zaman yine baya gaz veriyor oda oyunla alakalı bişey galiba konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.