1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar Csgo oyununda bilgisayarım kitleniyor.

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve BerkaYYY tarafından 14 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. BerkaYYY

BerkaYYY
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Valve Yazıyor Girişte Sonra Source Yazıyor Source Yazan Yerde Pc Kilitleniyor Sildim Yükledim Olmadı Birdaha Dosyaları Sildim Yükleyecem Steamdan Bi Oyuna Sağ Tıklayıp Diskteki Dosyaları Temizle Dediğimizde steamapps>common daki dosyalar siliniyormu ?

2. Diskteki Dosyaları Temizle işlemi oyunun tüm dosyalarını bilgisayarınızdan siler

3. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Onuda Yaptım Fakat Düzelmedi Acaba Neyden Dolayı Bir Türlü Düzeltemedim Şu Olayı Oyundan Soğudum

4. Enes-18

Enes-18
    Plaka

26
    75
    18
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bende de ETS 2 de bu sorun vardı sonra zamanla ortadan kalktı şimdi böyle bi sorun yok ama büyük ihtimalle arkaplanda çalışan uygulamalarla alakalı olabilir.Mesela Ts 3 varsa açıksa oyuna girdiğinde bu uygulama da etkili oluyor bu tip sorunlarda.Görev Yöneticisinden bu tip uygulamaları kapatıp oyuna girebilirsin.

5. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu Silip Yüklemiştim Fakat Steamapps>Common daki dosyaları Silmeyi Unutmuşum :) Bu Dosyaları Silip Tekrar Oyunu Kuruyorum Dostum İnşallah Olur Olmassa Başka Bişeyler Deniyeceğim :)

6. Express

Express
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Olumlu oluyo doğrulama yapıyo giriyorum ama çıkıp tekrar girmeye çalıştığımda tekrar doğrulama yapmam gerekiyo

7. Enes-18

Enes-18
    Plaka

26
    75
    18
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İnşallah sorununu halledebilirsin.İyi günler :)

8. Charles

Charles
    Plaka

33
    399
    382
    230
    DAF
    TruckersMP Profili
    15 gündür bende de 30 fps sorunu vardı oyuna girerken donma / kasma vs..Nedenini çok araştırdım Ağustos ayında gelen yeni w10 anniversary güncellemesiymiş belki seninkiyle de bir alakası vardır bu durumun çözümü aşağıda.
    https://www.youtube.com/watch?v=eH4SCzlr2zU

Son düzenleme: 15 Ağustos 2016
  9. BerkaYYY

BerkaYYY
    Plaka

657
    781
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yalnız benimki Windows 10 Değil Windows 8.1