1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Diğer Oyunlar CS:GO Seçkin Hesap

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve Thorness tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Thorness

Thorness
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    32
    3
    0
    Merhabalar;

Ben CsGo da hesabımı seçkin hesap yapmak istiyorum fakat seçkin duruma yükselt gibi yazı felan yok nasıl nerden yapabilirim yardım edebilecek varmı?

2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Steam hesabini telefonunla ilişkilendirirsen seckin hesaba yükselt secenegi gelecektir.

Thorness ve Semihcan bunu beğendi.
  3. Thorness

Thorness
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    32
    3
    0
    Nasıl yani benim steam hesabımda telefon numaram ekli

4. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ek olarak Steam uygulamasını telefonuna yükleyip, Steam Guard'ı aktif etmelisin.

Baranonen34 bunu beğendi.
  5. Thorness

Thorness
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    32
    3
    0
    Steam guarda giriş yaptım fakat giriş yaptıktan sonra steam hesabıma giremiyorum ne steam uygulamasından nede steamın kendi sitesinden hesabıma giriş yapamıyorum giriş yap diyorum hiçbişey gelmeden öyle bekliyor giriş yapmıyor aradada şu hatayı alıyorum: There was a problem communicating with the Steam servers. Please try again later. lütfen yardım edin hesabıma giriş yapamıyorum

6. Keremyenicay

Keremyenicay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    20
    1
    90
    Scania
    TruckersMP Profili
    Büyük ihtimalle gelen güncelleme ile xp kazanmak lazım ve teğmen rütbe 21'e ulaşmak gerekmektedir diye yazıyor. Çünkü bende güncellemeden önce seçkin hesap yapmıştım ama levelden dolayı büyük ihtimalle seçkin hesap gitti.