1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Çift Dorse Sistemi - Yaklaşan MP Özelliği

Konusu 'Duyurular / Haberler' forumundadır ve Bomlife tarafından 29 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    dönmekte zorlanırlar benim için hava hoş yani :D

2. Boucher

Boucher
    Plaka

32
    10
    100
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bazıları daha tek dorse ile milletin düzenini bozuyor bu çift dorseyle baya uğraşacaz bunlarla. Gene de güzel bir mod eğlenceli olur dönüşler.

3. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
  4. Rodos33

Rodos33
    Plaka

37
    4
    1
    80
    Scania
    TruckersMP Profili
    şu kullanıcılara çarpma olayını kaldirip onun yerine trafik ekleseler daha iyi olur kanımca. O zaman bu çift dorse ile daha çok zevk alınır. Yoksa kabusa döner çünkü çok boş insan var oyunda. Oyunu nfs sanıp yarış yapan mı dersin, kullandiği hileyle millete çarpıp kaçan mı dersin daha neler neler. ilk önce baştada dediğim gibi kullanicilarin birbirine çarpma zarar verme olayını çözmeleri gerekir bu dorseden önce. Gerekirse trafik koysunlar ama şu işi halletsinler.

5. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    bunun fikri kacaktv den cıktı sanırsam deneme serverde test ediyorlardı aslında güzel ama biz daha tek dorseyle park edemiyoruz çift dorseyle tamirhaneye girenleri düşünemiyorum ana baba günü olur :D

kardeşim beni yanlış anlama sakın oyunu tabikide herkez alıcak kazalar dorsesisde oluyor düşün benzinlikte duruyorum TR bilmem ne kullanıcılı arkama geldi yanaştı geri geri gitti hızlandı geldi bana çarptı sonra aracı çalıştırdım dedim heralde bugda kaldı yok bilerek yapıyor yani kaza ile bi ilgisi yok dorsenin süren 10 dorselide sürer önüne gelen almıyor oyunu oynamak isteyen alıyor her oyunda bi hile bi şeytanlık olur bence düşüncen çok yanlış.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
  6. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    bide şöyle durum var adminler bazı şeyleri göremiyor bende report etmeyi bilmiyorum türk admin varsa ona yazarım

7. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    ya adam sana çarpıo sen /report id ramming diosun admin bakıo adam yolunda gidio sana çarpmış haliyle kazayıda göremediği için bişi yapmıo kasıtlı çarpan cok dedigin gibi hileyle çarpan da cok freeroam serverinde çarpma yok şeffaf yani tırın içinden geçebilion ama o da zevkli olmuo öle işte :D

kaDir44 bunu beğendi.
  8. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    örneğin dün yaşandı adam ters şeride girdi bende report etmeyi bilmiyorum adamın önünde durdum :D

beyler konvoy yapalımı?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 5 Aralık 2015
    kaDir44 bunu beğendi.
  9. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    bak konvoy için sana site öneriyim burdan takip et sen bile buradan oluşturursun konvoyu bende yeni öğrendim burayı

http://ets2c.com/

10. Mert Pro Killer

Mert Pro Killer

46
    2
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Beyler ben yaptım beklerim sizi

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.