1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ciddi oranda FPS Düşüşü

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve HaunterTR tarafından 14 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. HaunterTR

HaunterTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba,
    Roterdam ve Amsterdam'a giremiyorum epden çıkınca anında fps 3-4 lere düşüyor ve kazaya sebebiyet vermemek için dörtlüleri açıp emniyet şeridinde ilerliyorum.Yeni güncellemeden sonra oldu bu sorun bayrak dlcsinide aldım ancak onu taktıgım zaman fps 1 oluyor.Silince 3-4 çıkıyor.Bu sorun genel mi yani yakında yeni bir optimizasyon güncellemesi gelirmi? Oyunda titan x ekran kartına sahip bir oyuncu 3 fps aldıgını yazdı.

2. Kerem Işık

Kerem Işık
    Plaka

298
    99
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Herkesde oldu. Yakında optimizasyon güncellemesi gelecek diye umuyoruz.

3. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Milli Bayrak DLC ' sini Steam üzerinden kaldırın. Yeni güncelleme gelene kadar kurmayın.

4. bayrak dlcsini steamdan kaldırın oyunda eğer dikkat ederseniz adminler bile uyarıyorlar fps sorunu olanlar bayrak dlcsini kaldırsınlar diye

5. HaunterTR

HaunterTR
    Plaka

27
    331
    175
    150
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yorumlarınız için teşekkür ederim.Önerilerinizi deneyeceğim.Konu kilitlenebilir.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.