1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Cannot Validate Game version Hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve SharpLead tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. SharpLead

SharpLead
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    2
    0
    0
    Arkadaşlar dünden beri oyuna bir türlü giremiyorum.Normal sekilde single'a giriyor ama multiyi açtığımda Cannot Validate Game Version Hatasını veriyor.Oyun sürümüm (singlea girdiğimde sol üstte gözüken herhalde) 1.15.1.1s
    Multiplayerı kaldırdım tekrar indirip kurdum.Oyun önbelleğini doğrulattım.Aklıma başka bişi gelmiyor.Yardımlarınızı bekliyorum... İyi oyunlar.

2. DToXTR

DToXTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    8
    1
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ets2mp Suanda Host Degisimi Yuzunde Mp Ve Site Kapalıdır Aksama Kadar insallah Acılır Saygılar.

3. SharpLead

SharpLead
    Kayıtlı Kullanıcı

27
    2
    0
    0
    Bende benim pcde sorun var sanmıştım :D Bilgilendirmeniz için Teşekkürler...

4. MicroDeX

MicroDeX

23
    1
    0
    35
    Aynen bende teşekkür ederim silip tekrar yükledim yine olmadı şifre değiştirdim olmadı, demek bu yüzdenmiş sağolun :)

5. kaptan demir

kaptan demir

184
    94
    85
    bendede aynı sorun vardı benden kaynaklı sanıyodum değilmiş

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.