1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü cannot connect to server hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve duos tarafından 19 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. duos

duos
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    cannot connect to server bu hatayı alıyorum bazı forumlarda okuduğum kadarıyla 5 veya 10 dk beklememi istiyolar ve sorunun geciceğini soyluyolar fakat yaklaşık 30 dk bekledim ama nafile servere giremiyorum yardımcı olabilrmisiniz

2. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    ekran resmını alıp atar mısın

3. duos

duos
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    buyur reis

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 19 Temmuz 2016
  4. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Server full olduğu için değil, netinde problem olabilir.
    Modemi kapatıp açmayı dene. Yada bağlantı hatası olup olmadığına bak.

Soner Tukenmez bunu beğendi.
  5. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Yok ozur dılerım server ful olduğu ıcın degil. 10 seconds gorunce onu yazdım. Şimdi okudum yazıyı. internet probleminden dolayı sunucuya bağlanılamıyor yazıyor.

Bu modem sorunların yada hatlardaki sıkıntıdan olabilir serverler ile ilgili değil. Modem resetle dns kullanıyorsan kapat öyle dene senden kaynaklı bir cok nedeni olabilir.

6. duos

duos
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    modeme reset attım olmadı dns kullanmıyorum başka oneriniz varmı

7. Soner Tukenmez

Soner Tukenmez
    Plaka

38
    296
    114
    145
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Vpn programı yada dns ile girmeyi dener misin. Olmuyorsa mp yi belgelerimden tamamen sil tekrar indir yükle. Modemi resetle kullanıcı bilgilerini tekrar kayıt et elinde varsa bir de baska modemle dene.

8. duos

duos
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    4
    0
    0
    usta denicem şuan kursa gitmek zorundayım geldiğimde akşam dener ve yazarım herkeze teşşekür ediyorum aeo

9. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Merhaba @duos,

1-Eğer antivirüs programı kullanıyorsanız lütfen internet bağlantınızı etkileyip etkilemediğini kontrol ediniz.
    2-Windows Güvenlik duvarınızı tekrardan internet bağlantınızı engelleyip engellemediğini kontrol ediniz.
    3-Herhangi bir VPN programı ile oyuna giriş yapmayı deneyiniz.
    4-Bağlantı sırasında herhangi bir indirme yapmayınız.(Örneğin bazı kullanıcılarda Torrent gibi programların açık olması nedeniyle bağlantı problemi yaşayabiliyor.)
    5-Ayrıca bağlantı süresinin bu kadar uzun sürmesinin sebebi sizin internetinizin yavaş olmasından da kaynaklanabilir.(Adil kullanım kotasını lütfen inceleyiniz.)

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.