1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Burası oyundaki şirketlerden biri mi? (BHV)

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Daxtie tarafından 4 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selam,(arkamda görmüş olduğunuz tabela) burası Posped,Sellplan vs. gibi şirket yerine benziyor fakat iş almak için herhangi bir işaret gözükmüyor.Belirli bir seviye felanmı istiyor acaba?

2. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Süs olsun diye yapmış olabilirler :) çünkü bildiğim kadarıyla öyle seviye ile açılan şirket yok

3. Daxtie

Daxtie
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

29
    193
    88
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Valla bilmiyorum bir ara SellPlandan yük alamıyordum mesela.Artık alabiliyorum.Çok belirgin bir yer gibi duruyor boşa olduğunu pek sanmıyorum.Belki bir bilen vardır diye sordum bende :D.

4. @Daxtie
    Gönderdiğiniz resimdeki gibi olan mekanlar sadece yük teslim etme yerleridir. Resimdeki BHV firmasından farklı olarak Kaarfor firmasını örnek olarak verebilirim. Yani bu tarz mekanlardan yük alınamıyor. Sadece yük teslim edilebiliyor.

5. Kerim41k

Kerim41k
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    115
    289
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bana göre; seviye istemiyor burası Scandinavia DLC'si içinde bulunan ve sadece yük teslim edebildiğimiz bir yer. Bazı işlerin teslim noktası buraya çıkabiliyor.

CumaliBzdmr bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.