1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve ucleryilmaz06 tarafından 12 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ucleryilmaz06

ucleryilmaz06
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    1
    0
    Kolay gelsin. ben bundan 5 ay önce ETS2 yi satın aldım steamdan. ETS2 yi indirmeden ETS2MP yi indirdim. Fakat daha sonra bilgisayarımda bir sorun çıktı format attırdım. Tekrar ETS2 yi kurdum fakat ETS2MP yi kuramıyorum diyorki " Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun."

Ne yapmam gerekiyor ticket atacak kadar ingilizcem de yok bana yardımcı olabilirmisiniz ?

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @ucleryilmaz06,

Buradan detayları öğrenerek support birimine Türkçe yazabilirsin, artık Türk yetkililer geldi ve Türkçe yazılabiliyor ingilizce'e gerek yok.

Son düzenleme: 12 Aralık 2015
    DarkBlueRZ bunu beğendi.
  3. ucleryilmaz06

ucleryilmaz06
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    2
    1
    0
    Allah senden razı olsun kardeşim:) Ben daha yeni netten çeviri yapıp gönderdim tekrar Türkçe olarak göndersem sıkıntı olurmu ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Aralık 2015
    ismail55 bunu beğendi.
  4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hayır neden internetten çeviri yapıp gönderdin? Oraya Türkçe olarak yazardın Türk yetkili arkadaşlar görüp orada senle ilgilenirdi bir tane daha ticket aç daha sonra Türkçe yaz 24 saat içerisinde en geç ilgilenecekler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Aralık 2015
  5. BluesAdam

BluesAdam
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

334
    282
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şimdi öncelikle sorun şu ki, siz bu Steam hesabınızla daha önce ets2mp'ye kayıt olmuşsunuz. Yani ortada bir problem yok. Kayıt olduğunuz e-posta adresini ve şifrenizi hatırlıyorsanız multiplayer moduna girebilirsiniz.

Hatırlamıyorsanız da yukarıda dendiği gibi destek talebi oluşturunuz, gizli bilgilerinizi sorarlar muhtemelen, kayıtlı olduğunuz e-posta adresinizi ve şifrenizi size tekrar bildirirler.

ismail55 bunu beğendi.
  6. Beykozlu Selçuk

Beykozlu Selçuk
    Plaka

28
    548
    1.104
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Gerekli cevaplar verilmiş