1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk.

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Leoplanm256 tarafından 28 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Leoplanm256

Leoplanm256
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar ETS 2 yi bügün aldım sırf mp için fakat şimdiden büyük bi problem ortaya çıktı.
    1-MP yi indirmek için http://ets2mp.com//index.php?page=register sitesine girdim.
    2-Siteye kayıt olmak için Steam hesabını baglamak gerekiyordu ,bağladım.Siteye kayıt oldum email adresimi şifremi girdim kayıt oldum.Sonrasında galiba e postaya aktivasyon kodu gelmesi gerekirken gelmedi.Sonra giriş yapmaya çalıştım eposta veya şifre yanlış diyor epostamın dogrulugundan eminim..
    3-Şimdide kayıt olmayı tekrar denediğimde ,steam hesabımı bağladıgımda''Bu steam hesabı ile bağlantılı ETS2MP hesabı bulduk. Kayıt ile ilgili herhangi bir sorun varsa, lütfen destek talebi oluşturun.'' hatasını alıyorum. şifreyi sıfırla diyorum ancak emailie herhangi bir mesaj gelmiyor lütfen yardım edin...
    başka konularda vardı bu sorunla ilgili olarak ancak hiçbirinde çözüm yok..LÜTFEN YARDIM EDİNN

2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Microsoft grubu maillerinde sıkıntı var, farklı bir e-mail sağlayıcısından e-posta adresi alarak destek talebi oluşturun. Destek talebini Türkçe oluşturabilirsiniz.
    http://www.ets2mptr.com/konu/ets2-mp-hesap-sorunlariyla-ilgili-destek-talebi-olusturma.1206/

3. Leoplanm256

Leoplanm256
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    4
    0
    35
    TruckersMP Profili
    steamimdeki gmailimi hotmail hesabımla değiştirdim ancak yine aynı sorunu yaşıyorum ticket atıcak kadarda ingilizcemde yok maalesef.yapılacak bi çözüm yolu yokmu bunun.Diğer konuda arkadaş ''teşekkürler kayıt olmadan e postayı değiştirince girdi.'' demiş bunu nasıl yapacağım bilginiz varmı

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @Özgür59 'a özel mesaj ile ulaşın, size yardımcı olacaktır.

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Çözüldü.

DarkBlueRZ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.