1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu nasıl iş ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TheKingTR tarafından 14 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TheKingTR

TheKingTR
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler ben dün kötü sürüşten 2 günlük ban yedim ve o zaman baktığımda video felan yoktu sonra bugün bida baktım ban kontrola video eklemişler + ban günüm 41 güne çıkmış çok saçma değilmi ? ve videoda bişe yok arkiyle öyle eğleniyoduk bide itirazda bulundum sizce düşürürlermi ban gününü ?

2. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Siz buna eğlenmekmi diyorsunuz ? Yazık size.

AHMETUGBA bunu beğendi.
  3. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    arkadaşin ban yedi mi ?

4. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yok

5. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    videoyu izledim de yani birşey yok arkadaşla eğleniyorduk demişsin de bu nasıl eğlenmek Allah aşkına bi kere arkadaşınla yanyana gidiosun ters şeritten gidiyosun ayrıca 2 şeritli gidiş yolu dururken ters şeritte gidiyosun yani bunları sen eğlence olarak görüyorsun ama bunlar tamamen oyundaki diğer kişiler için tehlikeden başka bişi değil.

Baranonen34 ve Musty35 bunu beğendi.
  6. TheKingTR

TheKingTR
    Plaka

26
    3.438
    6.355
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yol boştu o yüzden yanlış anlama karşı taraftaydık yani normalde böyle oynamıyoduk

7. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
  8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    220
    @cCc TakLaci cCc
    Daha neden ceza yediğini bilmiyorsun, normal cezan 2 gündü, forum durum güncellemesine "Beyler benim hesap taklaya geldi başka hesapla gelcem konvoya :D" diye yazınca ban evading yüzünden arkadaşın perm senin hesap 41 gün ban yedi, aslında sanada perm atılmalıydı bugün ilk iş onu düzelttirmek olacak, oh ne güzel tersten sürün şikayet edilince şakalaşıyorduk deyin, admin orada sizi rastlantı ile değil şikayet sonrası izliyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.