1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Boş yere ban yedim

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Eray Bey tarafından 1 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Eray Bey

Eray Bey
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    0
    0
    Selamın Aleyküm Beyler Dün Ya Da Bu Sabah Oyuna Girdim Rotterdamdaydım Bende Diğer Oyuncuların Yazdıkları Direk Gözüküyor Ama Kendileri (Tırları) Biraz Geç Yükleniyor Kalabalıktır Hemen Onlar Yüklenmeden Şehirden Çıkıyım Dedim Bastım Gaza Kırmızıda Duran 2 Arkadaşın İçinden Geçmişim Ama Bendeki Oyunda Kimse Gözükmüyordu 2.Banım Bu 1.Sini Hakaretten Yemiştim(Oyuncuya) Sizce Banı Açarlarmı İtiraz Ettim Bana Bu Arada Hile Sebebiyle Banlamışlar NCZ Diye Bir Hile Daha Hayatımda Duymadım İsterlerse Gelip Bilgisayarımı Tamamen İncelesinler :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Şubat 2016
  2. brkaks35

brkaks35
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

28
    9
    0
    35
    Kardeşim Niye Beklimiyorsunki Ne Acelen Var Yani Boşuna Ban Yemişsin Keşke Bekleseymişin Yazık Olmuş Haketmişsin Beklemen Gerekirdi.

3. Eray Bey

Eray Bey
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    5
    0
    0
    Dediğim Gibi Lag Olmadan FPS Düşmeden Adamlar Yüklenmeden Hemen Çıkayım Dedim :(

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.