1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü birini sollama serbest olmalı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Matrixlord13 tarafından 22 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Birini Sollamak Serbest Olmalımı ?

1. Olmalı

9 oy
    40,9%
  2. Olmamalı

13 oy
    59,1%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gulf20

Gulf20
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

242
    63
    150
    arkadaşlar merhaba az önce europortda birini solladım ve 1 gün ban yedim. zaten yarın hep dışarıda olacağım için ban sürem umrumda değil. fakat şunu söyliyeyim 100 km hızla europorta giriyordum önümdeki adamın bilgisayarı ya kastı yada lag girmiş olacakki birden bire dönüş yerinde durdu bende çarpmamak için (yan yol boş olduğu için solluyorum dolu olsa veya biri gelse çarpacağız adama yapıcak bir şey yok) adamı solladım ve karşıdan gelen birini gördüğüm için hemen sola kırdım ve park ettim . bir tane adminde gördü beni solladığım adam hareket edince arkasından yola giriyordumki ban yedim. demek istediğim şu avrupa 1 de hep gördüğüm bir şey bu, birinin aniden durması,laga girmesi,bilgisayarının donması v.b ister istemez insan tırının hasar almaması için karşıdaki adamı solluyor ve ban yiyor. ya sunucular düzeltilmeli yada sollama serbest olmalı. sizcede serbest olmalımı ?

edit:video : https://youtu.be/nRwbeQivByI

Son düzenleme: 22 Eylül 2015
  2. Banshee

Banshee

23
    68
    18
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sollama zaten serbest.Kurallara göre solladığınız takdirde sorun yoktur.Ban kanıtını atabilirmisiniz acaba,yani adminin koymuş olduğu video/resim ona göre değerlendirelim.

Arif Can bunu beğendi.
  3. opel57

opel57
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    matrix abim şimdi 2 açıdan bakıyorum olaya her zamanki gibi :D ve...
    Şimdi Bazen insanların istisna durumları olabilir,kusuru olmayabilir bence bunda sollama olmalı,diğer açıdan ise abi sen ben biz iyi sürüyoruz diyelim ama her iyi şeyin bir şeri vardır malesef :( taklacı denilen ets2 tırcı gurubu için ise bu onların ekmeğine yağ sürmek olur ve bazı şahs-ı muhteremleri oyundan soğutur :( yani hem kötü hem iyi yanı var :) gene matematiğe bağladım olayı :D :D hayırlı oyunlar,forumlar dilerim herkeze :D

4. Ismail Can

Ismail Can
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Sollama yapılan yer Rotterdam/Europoort. Bu bölgede sollama yapmak Perma Ban a kadar gider. 1 gün le yine iyi kurtulmuşsun. Perma yemediğine dua et.

opel57 bunu beğendi.
  5. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo

33
    255
    399
    210
    Ya bana rotterdam deme 4 tane banı rotterdamda sollama yaptıgım için yedim sor pişman mıyım ?

Degilim çünkü kimseye dokundurmuyorum solluyorum geçiyorum peşimden ban geliyo zaten. :) Yani bence aslında sollamanın yasak olması doğru, çok acami var nerde sollama yapılacagını bilmiyo trafik yapıyo boş yere.

Usta şöför bu adamı sollaya bilirmiyim, hızım yetermi, dorsem takılırmı diye bi düşünür ve sollar ama acamiler düşünmez, bi şarkı açarlar gaza gelirler bi viraja girerler 10 takla atarlar, ama usta şöför girdigi gibi çıkar virajdan.

AhmetF ve opel57 bunu beğendi.
  6. AHMETUGBA

AHMETUGBA
    Plaka

676
    459
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    bunun için benim düşüncem belirli yerlerde fazla hızlı gitmemek çözüm olacaktır. en azından hızınız yavaş olsaydı da sollamadan dursaydınız bu durumda sorun olmazdı. euport sorunlu bölge dikkat edilmeli donan yada lag giren kişide de sonuç itibariyle suç yok en uygunu şehrine yoluna göre hız ayarlamak .

7. Ismail Can

Ismail Can
    Plaka

26
    509
    311
    165
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Pişman olmayabilirsin ama kurallara uymak zorundasın. Rotterdam en kalabalık şehir olduğu için daha doğrusu Europoort yolu çok işlek yol olduğu için adminler böyle bir karar almış ki zaten bu karara da uymak lazım. Zaten nerden baksan o yolu en geç 5 dk da alırsın.

opel57 bunu beğendi.
  8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Videoda gördüğüme göre hatalı olan sensin malesef.

Q7251627 bunu beğendi.
  9. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo

33
    255
    399
    210
    Ben çorumdan Samsuna 1.5 saate indim meganla, ceza arkamdan geldi realde bunu yapan sanalda neler yapmaz demi.

Hem kimseye zararım yok dokundurmuyorum bile, biz çakma söför değiliz.

AhmetF bunu beğendi.
  10. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Hız sınırının 50 km/h olduğu yolda eğer ki sen , 100 km/h ile gidersen ne durabilirsin ne virajı alabilirsin.

Baranonen34 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.