1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Biri Şu Adamı Banlasın

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve OsmMehmetcan tarafından 2 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OsmMehmetcan

OsmMehmetcan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

72
    15
    110
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
  3. Express

Express
    Plaka

470
    492
    210
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bunlar bıktırıyor özellikle ruslar sollamaya çalışırsın 3 şeritli yolda önüne kırarlar önden gidersin dorsesiz gelip önünde fren basarlar bunlara bi çare yok artık

4. TopraKTV

TopraKTV

32
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kardeş Video Veya Resim Alıyorum Banlanıyor Kanıt: http://ets2mp.com/index.php?page=profile&id=398072

Banlasın Derken Adminler Senın Arkadaşınmı? Arkadaşın Olsa Bile EmriVaki yapamassın!!

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 18 Ekim 2015
  5. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ben reportlamıyorum artık insanları çünkü yorucu yaparlarsa yapsınlar napayım. Geçen yolda gidiyordum arkamda 2 kişi vardı, önümde 1 tane rus daha sonra bu önümdeki rus her halde fare ile oynuyordu bir sağ şerit bir sol şerit yapıyordu, Arkamda 2 kişi daha vardı ama onlar sakin gidiyordu..
    İşte sonra önümdeki rus gitti sıkıştırdı beni gitti güzelim sefer ama ondan sonra sabah seferi yaptım sorunsuz bir şekilde yükümü bıraktım serverler sabahları sakin oluyor. :vaayy:

6. MrŞöfr

MrŞöfr
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    1
    0
    0
    Beyler Ben Foruma Yeniyim De Şimdi Ben Korsan Benim Ets2 sizce steamsız alpha yı indirsem girermi ? oyun full sürüm steamdan satın alınmadı

7. volkanyldrm053

volkanyldrm053
    Plaka

33
    702
    536
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    oyunun steamden yada baska oyun keyi satan yerlerden almadın sürece online oyniyamassın sana tavsiyem steam sürekli ziyaret et oyun 5-10 tl düstümü alırsın

8. TopraKTV

TopraKTV

32
    174
    33
    100
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multi Player Oynamak İçin Oyunu STEAM dan almnanız gerekir.: http://store.steampowered.com/app/227300/

9. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    @oyunlarınadamı eğer elinizdeki tek kanıt bu ise ceza alması için yetersiz gözüküyor.

Charles bunu beğendi.
  10. Teyyare Nazo

Teyyare Nazo
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    255
    399
    210
    Türk degil ise reportla.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.