1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Teknoloji Bilgisiyar Toplama hakkında?

Konusu 'Teknoloji / Diğer Oyunlar' forumundadır ve 4Kerem tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. 4Kerem

4Kerem
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    86
    21
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar başlıktan anlaşıldığı üzere'de ben pc toplamak istiyorum.ets2mp 50- 60fps arası versin güçlü olsun istiyorum.ama birçok rehber izledim technopat vs webtekno gibi birçok ancak bellli bir fiyat var 4000tl gibi günümüzde dolardan dolayı işler zorlaştı sizin önereceginiz yada işte ben ets2 de şu kartla şu fps alıyorum dediginiz bir sistem varmı bunu yazarsanız sevinirim.sadece ets2 için degil böyle iyi bi sistem istiyorum
    yorumlarınızı bekliyorum...

2. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Öncelikle bu iş için belli bir bütçe ayrılmalı. 4000₺'lik bir sistem önerisi mi istiyorsun? Mesajın biraz karışık olduğu için tam sonuç çıkartamadım.
    Ben NVIDIA GTX970 ekran kartı ile ana yollarda hiç kasma yaşamadan(+60FPS) yolculuk ediyorum. Kalabalık olmayan şehirlerde de hiç kasma yaşanmıyor. Sadece Rotterdam, Amsterdam gibi bazı kalabalık bölgelerde FPS düşüklüğü oluyor.

3. Emre

Emre
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

225
    110
    160
    Peterbilt
    TruckersMP Profili
    Malesef 50-60 FPS ile oynamak istiyorsan 3000-4000 TL arası fiyatı gözden çıkaracaksın. Mert kardeşiminde dediği gibi GTX 970 ile bir bilgisayar toplanabilir.

MertOguz bunu beğendi.