1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban'a itiraz ettim, ban sürem 1 ay uzadı ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RazorEmmi tarafından 17 Mart 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. EliteGamer0611

EliteGamer0611
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
    Steam ID'yi Ban kontrole girseydin de Youtube linkine erişebilirdin :)

2. GrandLion

GrandLion
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Fazlasıyla katılıyorum. Laf anlatmaya çalıştığımız kişi sanırım çocuk yaşta. Videosunu izlese utanır, susar...
    Cahillik işte, bi dahakine öyle yaparım dostum sağol :')

EliteGamer0611 bunu beğendi.
  3. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav hocam ben haksızım hızlıca geçecektim tır arza verdi ve durdu. Ben bi kanıt sunulsun bakalım diye itiraz ettim 1 ay uzatıldı. Benim demek istediğim şey her itiraz edenin süresi 1 ay uzamıyor benimki uzuyor? ve aynı cezalarımız varken..!

4. ilyasbey5353

ilyasbey5353
    Plaka

328
    128
    175
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Ben sana şükürnetmelisin demiştim..:D

serkant ve GrandTurkey bunu beğendi.
  5. GrandLion

GrandLion
    Plaka

30
    235
    187
    195
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bu senin genel kanaatin ancak bu sitemlerinle admin RayRay5'a buradan ullaşamazsın. Bu nedenle bu forumdaki insanlar bu tarz konulardan bıktı (ben de dahil olmak üzre)
    Videonu izledikçe bu kadar masum olmadığını anlayabiliyorum. Motor arızan ters şeritten gitmeni gerektirmez. Daha fazla laf anlatmaya çalışmayacağım. Geçmiş olsun.

serkant bunu beğendi.
  6. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Herkes hakkını arayacak hocam. Kanıt istemem gayet normal. 1 ay uzaması saçma sadece

Hocam Rahatsız olan yazmaz ilgilenmez bu kadar basit. Akıl danışmak için sordum sağol yardımın için

7. EliteGamer0611

EliteGamer0611

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
    Kimin aynı cezası varmış? Hani söyle de neden seninki uzadı onunki uzamadı söyleyelim çünkü bu çok basit. İtiraz etmeseydin bile, bu tutumunla yakın zamanda tekrar banlanacağından ve bu seferki cezanın 1 ay olacağından da adım gibi eminim.

Ara. Arama diyen yok ama artık şunu da kabul et ki suçlu sensin;
    10 Tonluk kamyonla 4 şeritli yola bodoslama atlıyorsun ve yolun ortasında duruyorsun. Üstüne diğer adama çarpıp ters yöne giriyorsun. Yani suçlusun.

8. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hocam bakın : Steam adı Alican http://steamcommunity.com/profiles/76561198185993543/ neden açılmış bekliyorum?

9. EliteGamer0611

EliteGamer0611

29
    106
    59
    55
    TruckersMP Profili
  10. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/15-in-game-rules-en-11-02-2016/

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/5975-in-game-rules-tr-oyun-kuralları-11022016/

http://forum.wotmp.com/konu/oyun-kurallari-in-game-rules-tr-06-03-2016.8802/

3 ayrı link halinde 1 tanesi İngilizce olmak üzere oyun kurallarını buraya bırakıyorum. Kurallara göre ilk 3 ban süre olarak admin kararına bağlı iken, 4. ban ihlal ne olursa olsun 1 ay, 5. ban ihlal ne olursa olsun 3 ay ve 6. ban ise ihlal ne olursa olsun sınırsız olarak belirtilmiş. Bu yeni sistem gelmeden önce hali hazırda 4ten fazla banı bulunan kişilerle ilgili ise şöyle bir durum var:
    Kişi eğer hiç 1 aylık ban yememiş ise ilk ihlalinde 1 ay ban cezası ile cezalandırılır.
    Kişi eğer daha önce 1 aylık ban cezası ile cezalandırılmış ise sıradaki banı 3 ay olur.
    Kişi eğer 3 ay ban cezası almış ise sıradaki ban cezası sınırsız olacaktır.

Videona baktım admin oyun içi Rotterdam'daki ihlallere bakarken sana rastlıyor ve ihlaline göre kısa süreli bir ban cezası veriyor(Bu sırada ban geçmişinden hiç haberi yok). Sen itiraz edince direkt olarak profiline bakılıyor ve verdiği kısa süreli ceza zaten 1 ay olmalıymış deyip, ki kurallara göre doğru bir uygulama, cezanı 1 aya uzatıyor. Senin durumun hiç de hakkını arama durumu değil.
    Eğer ilk 3 banından birisi olup bu ceza 1 aya çıkartılsaydı emin ol bütün forum iletişim konusunda sana yardımcı olmaya çalışırdık. Ama bu durumda yardım? I-ıh!

GrandTurkey, Özgür59 ve serkant bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.