1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü BAN

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve BySivasLı tarafından 18 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. BySivasLı

BySivasLı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

17
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
  2. admin en iyisini bilir.

3. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şaka amaçlı da olsa kurallar bellidir. Tırı yolda kalmış birisine yardım ederken banlanan bir çok arkadaşım var, ama kurallara göre cezalarını çektiler. Benim merak ettiğim; banlanan kişi savunmuyor da neden siz savunma ihtiyacı hissediyorsunuz bu kadar?

CumaliBzdmr bunu beğendi.
  4. aynen katılıyorum banı yiyen savunur ama bu arkadaş baya seviyor onları galiba savunuyor baya

5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.272
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Yav neyini çekemicek arkadaşım. Ortada suç var ceza var. O kadar üzüldüyse kendisi itiraz etsin, konu açsın ne bilim.
    Sizleri yormasın boşa. Belli ki zoruna gitmiş bayağı.
    Bu arada çekememezlik kelimesi popüler şu sıra. Benden gelsin bu;

corbanez27 ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Avukatlık yapacaksan; olaylara objektif yaklaşma yetisini elinde bulundurmalısın. Ne olduğu, kanıt videosunda bellidir.
    Feedback@truckersmp.com mail adresine mail yollayarak şikayet edebilirsin.

7. Banlanan kişi siz değilsiniz niye burda isyan ediyosunuz? Arkadaş arkadaşa şaka yaptı diye banlamıycakmı sonuçta burda bir trollük bir kural ihlali var gayet yerinde bir ban olmuş eğer haksız olduğunuzu düşünüyosanız buraya konu açarak değilde ban itirazınızı yapın http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi.3240/

8. BySivasLı

BySivasLı
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

17
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim O zaman KaçakTV neden arkadaşınıza şaka amaçlı bişi yaparsanız banlamıcaz Diyorda Sen burda gelip adamı banlıyorsun ?? bu arada kimse kimseye zorla yazı yazdırmadı merak etmeyin

9. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Banane kaçaktv'den. Oyun oynuyorsanız kurallarını okuyup ona göre hareket edeceksiniz.

10. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @Memduh Başgan banane kaçaktv'den demiş. Gayet haklı diyebilir. Mesela ben "amk, aq" gibi kelimelere ban atmıyorum, gerektikçe herkese tolerans gösteriyorum, şaka amaçlı bir çarpmışma yapmışsınız daha önce böyle birşey oldu banladım daha sonra kaldırdım zaten o benim arkadaşım dedi birisi kaldırdım. Olay arkadaşlar arasında geçiyorsa abartılmadığı sürece sıkıntı yok bana göre. Oyunda kurallar mevcut bu çarpışma ban sebebi arkadaş olsanızda. Ama ben tolerans gösterdiğim için banlamıyorum veya uyarıyorum. Memduh veya diğer adminler banlayabilir kendi tercihleri. Sonuçta kurallar var ve attığı banda haklı.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.