1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ban yardım

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Mehmet0156 tarafından 23 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mehmet0156

Mehmet0156
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    30
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    ÖZGÜR kardeş lütfen ya bir dinle böyle ya 100 tlyi kestirip atıyosun ne malum ben olduğum ya Bir dinle arkadaş sinir krizi geçiyorum ayıp ya söven ben deyilim birşey deyilim inanmıyorsan https://www.facebook.com/mehmet00156 ekle konuşalım hertürlü istap ederim ben deyilim ayıp ya Hem ats hem ets sınırsız ban atılırmı ya ekle bir dinle sadece

2. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Merhaba, @Mehme0156 ,

Multiplayer modu oynamak için 100 TL verdim diyorsunuz?
    - Multiplayer moduna üye olurken sizden para almadılar ama? ( Peki bunu nasıl açıklayacaksınız )
    Siz Sadece Steam'dan Euro Truck Simulator 2'i satın alıyorsunuz, ayrıyetten bir satın alım gerçekleştirmiyorsunuz, yani demek oluyorki mp için para vs vermediniz, multiplayer modunu diğer dorse modları gibi düşünebiliriz. Ama multiplayer modu sadece biraz daha gelişmiş bir moddur.
    http://forum.wotmp.com/konu/truckersmp-ban-itiraz-sistemi.3240/
    Ban itirazınız kabul edilmediyse eğer yapacak bir durum yok, en başından beri oyun kurallarına uyarak hareket edecektiniz. Bu mesajımdan sonra gerekli cevapların verildiğini düşünüyorum.

3. Mehmet0156

Mehmet0156

24
    30
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim Gerekirse onada para veririz sıkıntı yok ama haksız yere Böyle birşey olması insanın zoruna gidiyor Küfür eden ben deyilim 2 gün ban yedim diye sövecek deyilim geçmişte toplam bunla beraber 3 kere ban yedim Ve kurallara göre 6 ve 7 ban sınırsız oluyor 3 üncü banda sınırsız atılllar suçsuzken Saten 2 günlük ban atarkende suçsuzdum Kimse inanmadı ?

4. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    HAKSIZ Yere diye birşey yoktur. Eğer başkasının steamıysa özel mesaj at konuş,

EDİT: Videonu izledim o başkası olabilir. @Özgür59

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    LastStarDust bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.