1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Problemi

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Umut Can Arslan tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Umut Can Arslan

Umut Can Arslan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

23
    97
    91
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Öncelikle bu yazıyı *****'da Operasyon Kurulu Başkanı ve Üst Düzey Yöneticisi olarak yazmıyorum. Umut Can Arslan olarak yazıyorum. Zaten bu şirkette bulduğum için yardımcı olmayacağınız kesin ama yine de not düşüyorum.

Volvo FH750'nin gücünün kısıldığını hepimiz biliyoruz arkadaşlar. Bir Update sonrası 170 altına düşmeyen tır 155'e zor çıkar oldu. Bu nedenle yol seçimleri bu tırda çok önemli. Şayet tek şeritli ve engebeli bir yol tırı yorabileceği gibi zevkinizi bozabilir.

Ben de herkes gibi Aalborg - Esjberg arasındaki iki yol arasından birini seçmek durumunda kaldım ve otobanı tercih ettim. Ancak otobandan giderken iki kişi (Rotex Logistic) beni sıkıştırdı ve telsizden küfür etmeye başladı. Bu durumda üstüme alınmadan devam ettim ancak adam Anka ismi ile seslenince bir anda bana seslendiğinin farkına varıp yola devam ettim. Sonra adam benim yüzümden sebepsiz yere banlandığını ve bu sefer benim banlanacağımı söyledi. İşin vahimi truckersmp.com sayfasından banlattırdığım adamların listesinden bu Sonra Rostock otobanındaki köprüye varmadan kenara çektiler. Ben gelirken aniden yola atladılar. Bende fren yapıp tırı durdurdum ama biraz savrulmanın birazda direksiyon hakimiyetinin etkisi ile tırın kafası olması gerekenden daha sağ tarafa dönüktü. Yani çaprazlanmıştım. Sonra adamlar beni şeride kıstırıp admin çağıracaklarını söylediler. Muhtemelen report attılar ve bonnm hiçbir şey yapmadığım halde insulting'den 5 gün ban attı.

"Insulting" sözcük anlamı ile onur kırma demektir. Açıkcası durum harifyen böyle gerçekleşti ve ben burada onur kırıcı her hangi bir durum olduğunu göremiyorum.

İşin duygusal yanı o iki kişinin bana söylediği şey çok can acıtıcıydı. "I hope your family would die because of cancer ****" Türkçe anlamı: Umarım ailen kanserden ölür. İşin ironisi ablam ve teyzemi kanserden kaybettim ben. Bu adamın kırdığı potta ben banlanınca yanına kaldı. Bravo mükemmel adminler var bu oyunda.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 23 Temmuz 2016
    Skayt93 bunu beğendi.
  2. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Kişinin sana yazdıklarının kanıtı varsa itiraz et.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.