1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Ban problemi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ROTASIZ kaptan tarafından 24 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ROTASIZ kaptan

ROTASIZ kaptan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    69
    19
    50
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yeter artik sürekli özgür admini suclamayin bi kerede aynayi karsiniza alin bakin.Adamdan allah ragzi olsun ben memnunum özgür bey basarilarin devamini dilerim sen bizim milletimize bakma sen bizi temsil ediyorsun bizim milletimiz kolay kolay biseyi beğenmez Allaha emanet ol kolay gelsin...

GodWarTime, Cemsnbc, serkant ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    250
    TruckersMP Profili
    Olaaaaabilen varr o olamayaaan var kıskanırrrlar :)
    Olsa bi dert olmasa bi dert sanki Özgür59'da onlarla uğraşmak için can atıyor.Şahsen benden yanada sıkıntı yok.Tek adminimiz galp @Özgür59

3. @SARAJ'ı da unutmayalım.

koray Tr bunu beğendi.
  4. Mehmet0156

Mehmet0156

24
    30
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bence çok haksız kararlar veriyor en ufak birşeyde Çok ağır cezalar veriliyor Böyle olmaz Kayıtlarımda 3 ban geçmişi var 4 üncü banda sınırsız attı Ve ben bunu burda bırakmicam görevinden İhraç edilene kadar Gerekli savunmamı yapıcam Ve en gıçık olduğum yanı Konuya en son yorum atıyor ve laf söyliyerek konuyu kapatması en kötü huyu .

5. Memduh Başgan

Memduh Başgan
    Plaka

0
    0
    230
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Adminlere ve video kullanıcısına ana bacı sövdüysen 1 ay mı verseydi banı? Ha eğer sen sövmedin başkası yaptı bunu. Kanıtlanınca banın da ortadan kalkar bu kadar basit.

serkant bunu beğendi.
  6. Mehmet0156

Mehmet0156

24
    30
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bende bunu kast ediyorum kanıtlarımız var ama özgür bey dinlediği yok

7. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    Merhaba @Mehmet0156,

1-Öncelikle ilk cezanız Merciful tarafından 'wrong way' nedeniyle verilmiştir.Cezanıza itiraz bile etmemişsiniz.

2-İkinci cezanıza baktığımızda 'wrong way,cutting ve ramming nedeniyle ceza verilmiştir.Kanıtta da açık bir şekilde anlaşılmaktadır.(Tıklayınız.)

3-Üçüncü cezanızı incelediğimizde gene 'wrong way' nedeniyle ceza verilmiştir.Kanıtı da inceleyebilirsiniz.(Tıklayınız)

4-Şimdi de sizin merak ettiğiniz gibi neden oyundan kalıcı olarak uzaklaştırıldınız?Buraya tıklayarak kullanmış olduğunuz küfürü görebilirsiniz.TruckersMP takım üyesinin herhangi bir kişisine küfür etmek oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılmasına sebep olur.Kendisinin yüzüne söyleyemeyeceğiniz kelimeleri bilgisayar başında oturup istediğinizi yazamazsınız.İsterseniz bununla ilgili bilişim suçları inceleyiniz.Kullanmış olduğunuz kelimenin ne kadar büyük sonuçlar doğuracağının farkında değilsiniz.

5-Ayrıca size oyun kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.(Tıklayınız)Çünkü sürekli 'wrong way' nedeniyle ceza almışsınız.

6-Son olarak ise ceza itirazınıza bir açıklamaya yapalım.'Benim Youtube hesabıma başkası girip Benim hakkımda o küfürü etmiştir bunuda bugün öğrendim Kendisi hertürlü itiraf edebilir benlik hiçbir suç yok tekrar Herkesten özür diliyorum Eğer dinlerseniz olay netleşicektir' demişsiniz.Hesabınızın güvenliği sizin sorumluluğunuzdur.Eğer üyeliğinizi kontrol edemiyorsanız bunun ile ilgili sonuçlarına da katlanmanız gerekmektedir.

serkant, Dystopia ve CumaliBzdmr bunu beğendi.
  8. Mehmet0156

Mehmet0156

24
    30
    1
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tamamda adam işi biliyor belki düşmanım belki beni kötülemek istiyor Ya tamam sanki çokta umrumda MP oyundaki iki üç veletle uğraşacağıma girerim singplayere takılıyorum oyundan zevk alırım ama ÖZGÜR admini görevinden alınması için elimden geleni yapıyorum haberiniz olsun ben ve logistikteki arkadaşlarımızda ÖZGÜR beyi rapor ettmiştir %50 60 Türk oyuncularının bir kısmı ÖZGÜR adminden şikayetcidir Bir çok şirkette İnanmazsanız araştırınız !

9. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kimse @Özgür59 dan şikayetçi değil ben bile, Sadece sen ve senin arkadaşların şikayetçi, boşa çaba harcıyorsunuz.

10. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Tipik ban yedikten sonraki çırpınışlar, kuzenimdi, abimdi, ben değildim, hesap çalındı hep aynı bahane,ban itirazında itiraf etti diyor burada gelmiş belki ile başlayan cümleler kuruyor, umrunda değilse her konuya yazma git şikayet et.

Şikayetçi olanlar kuralları okumayı üşenip ban yiyen tipler.