1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Konusu Hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve PooPeR tarafından 4 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. PooPeR

PooPeR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    8
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Önceki açtığım ban konumda banım çözülmediği halde konu başlığına "çözüldü" yazılıyor. Ben bu durumdan hala mağdurum fakat burada sorun halledilmiş olarak gösteriliyor. Çözüldü ibaresinin veyahutta banımın kaldırılmasını istiyorum. İyi akşamlar.​

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2015
  2. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

3
    0
    200
    Konuda oyun admini ile iletişime geçilmiş, yetkili kişi gerekli cevabı vermiştir. Ek olarak adminin açıklamasına cevap da vermiş, herhangi ek bir talepde bulunmamış veya açıklama eklememişsiniz. Forumumuzdaki bu bölümün amacı hatalı yasaklanmalar ile ilgili adminlerle iletişime geçebilmenizdir, geri kalan kısım adminin kararıdır. Sizi yasaklayan admin ile iletişime geçtiğinize göre forumumuzdaki bu bölüm amacına ulaşmış ve bu nedenle konuya "Çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

http://www.ets2mptr.com/konu/perma-ban-yemisim.6461/

3. PooPeR

PooPeR

26
    8
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Ben bu banı ne yaparak kaldırtabilirim bağış falan mı?

4. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Bu yasaklanmayı kaldırabilmenizin herhangi bir yolu yok.

5. PooPeR

PooPeR

26
    8
    1
    35
    TruckersMP Profili
    Şuanki hesabıma tekrar ets2 alabilir miyim ve alırsam bu durum ortadan kalkar mı?

6. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Siz yoksa @omer584 ve diğer adminlere rüşvetmi teklif ediyorunuz ?

7. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    Bir steam hesabına aynı oyunu 2 kere alamazsınız. Başka bir steam hesabı açıp oyunu alsanız dahi ip adresinizden hesaplar eşleşeceği için yeni açacağınız hesap da sınırsız olarak yasaklanacaktır.

8. PooPeR

PooPeR

26
    8
    1
    35
    TruckersMP Profili
    He aynen.

Anladım, teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Aralık 2015
    DarkBlueRZ bunu beğendi.
  9. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    İşte bu dahada kötü oldu o banınızın açılması için ufacııık bir şansınız olabilirdi ama artık malesef oda gitti.

Beykozlu Selçuk bunu beğendi.
  10. omer584

omer584

426
    487
    165
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Vaay...

Bir kere rüşvetini kabul etsem bile, o son cezanı veren admin fyzz. Yani ben istesem de cezanı kaldıramam. Kaldı ki seninki gibi maşallahı olan bir ban geçmişine sahip birisinin, (hele de "playing for only trolling" yani oyunu sadece trollemek için almış birisinin) neye mal olursa olsun oyuna geri dönmemesi taraftarıyım.

Bir de Allah aşkına siz hiç mi mafya-polis dizisi filmi izlemediniz? Ulu orta yerde kasıla kasıla rüşvet teklif edildiği nerede görülmüş :D

Baranonen34 ve bluesbass bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.