1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban Evading

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve furkan4650 tarafından 11 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. furkan4650

furkan4650
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar merhaba ben şuan ets2mp den 2 tane hesabım var 2 sindede henüz sınırsız banlama yok ancak admin özgür ban evading yapmışım diyor ban evading nedir arkadaşlar EDİT:Hesabın birinde kuzenim birinde ben oynuyorum

2. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer bir hesabında perma yersen diğerinede atarlar

3. furkan4650

furkan4650
    Plaka

357
    136
    165
    Scania
    TruckersMP Profili
    e tamamda kardeşim benim perma banım yok 2 sindede ban evading yapmısım diyor

4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.369
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Malesef Bilmiyorum Kendisine Özel Mesaj Atarak Bir Sorun İsterseniz

5. MertOguz

MertOguz
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

1.007
    675
    230
    TruckersMP Profili
    Ban Evading, yani "ban'dan(yasaklanmaktan) kaçmak" anlamına gelir. Bir hesabına herhangi bir sebepten dolayı süreli veya süresiz ban atıldıysa, farklı hesapla tekrar oyuna dahil olmaya çalışmak yasaktır. Bir hesapta kendin, diğerinde kuzenin oynuyorsa ona göre ayarlamalar yapmak gerekir. Steam hesaplarınızın bilgilerini kendinize göre düzenleyin, benzer isimleri kullanmayın, farklı bilgisayarlardan oyuna giriş yapın vs. Özgür admin'i bilgilendirmeniz de yararınıza olur.

Ban/Yasaklanmadan Kaçmak: Yasaklanma Sürenizin Uzaması / Kalıcı Ban
    Kalıcı veya geçici ban cezalarını, başka bir hesap açarak aşmaya çalışmak. (Yasaklandınız, oyuna giremiyorsunuz. Yeni bir hesap açıp ban cezasını by-pass etmek yasaktır.)

6. Aurora-TMP

Aurora-TMP

179
    148
    180
    Volvo
    @furkan4650 Arkadaşın ceza geçmişini inceledim.Bundan önce 11 adet ceza almış.6.cezadan sonra kalıcı ceza alınmaktadır.Herhangi bir kişi sizi şikayet ederse bu cezayı alacaksınız.Bu yüzden de diğer hesabınız da ceza alacaktır.İyi Oyunlar.

7. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    220
    Sen konuya yazdığında hesaplardan biri banlıydı diğeri değildi ve oyuna girmişti admilikten çıktığım için karışmamıştım, 1 ay önceki olay için şimdi konu açmış.

KadirhaNÖzer ve LIGHTOFGOD bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.