1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban atarken Place: ne yazilmali

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve FURKAN 17 tarafından 13 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. FURKAN 17

FURKAN 17
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

25
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Arkadaslar gecmis troller var saatleri tarihi felan alindi resim vb ama Place: buraya ne serverin ismimi

2. ismail

ismail
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Olayın yaşandığı şehir. Place

ciikolove bunu beğendi.
  3. FURKAN 17

FURKAN 17

25
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Bn resim cekiyorum ama bir kac kere yetersiz diyor admin

4. ismail

ismail
    Plaka

24
    2.170
    708
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Blocking olarak şikayet gönderiyorsanız eğer, blocking yapan insanları resim vs almayın onlar yetersiz kalıyor bu tarz durumlarda video alın

5. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Eğer kişileri fotoğraf ile raporlayacaksanız, tek fotoğraf yazışma ihlali durumları haricinde çoğunlukla yeterli olmuyor. Yetersiz kanıt olarak değerlendirilmemek için F3 navigasyonunuz açık, oyun saati değişmiş şekilde ihlalin devam ettiğini gösteren seri fotoğraflar alın. Yani örneğin ilk ihlal fotoğrafı oyun saati ile 12:18'de alındı ise bir sonraki fotoğraf örneğin 12:35'te alınmış olsun. Bu iki fotoğraf neyi gösterir bize? 12:18'den 12:35'e kadar oyun içi saat ile 17 dakika boyunca ihlalin devam ettiğini gösterir. Bu şekilde banlatılan durumları arkadaşlar vasıtasıyla öğrendim. Ama en temizi @ismail55 'in dediği gibi video çekimidir.

ismail55 bunu beğendi.
  6. FURKAN 17

FURKAN 17

25
    329
    58
    55
    TruckersMP Profili
    Valla 9 tane attim resimli 2 tanesi kabul edildi ama video cekemiyom ets2 haric diger videolari cekiyorum

Son düzenleme: 13 Ocak 2016
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.