1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ban/Admin Yardım (Neşet Ertaş Boşa Dememişsin...)

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve TUNANKA tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. TUNANKA

TUNANKA
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba adminler annemle babam görme engelli babam böbrek hastası annemde şeker hastası ve ameliyat oldu en ufak 1 şeyde direk ben yardım ediyorum biz görüyoruz herşeyi yapabiliyoruz ama onlar için işler değişiyor dün akşamda pc'me virüs girdi bugün anca bu video'un hemen öncesindede oyunumu yükledim ve başladım ufacık gittim ve bana yardımları lazım oldu bende direk gittim aşağıdaki videodada görürsünüz toprağa kadar özellikle gittimki diğer oyuncuları rahatsız etmiyim diye ardından geldim ve chat paneline baktım yeni admin oyuncuları tüm takır takır banlıyor ilk bi selamlaştık ardından hareket etcem aracın içine geçtim vitesi el frenini vb. yapıp yola koyulcam bi baktım banlandım video'u kapatmıştım 1 şey olmaz diye hemen 1 saniye öncesi, burner ve türk adminlerin gözünü seveyim burda kendimi ACINDIRMIYORUM ama ufacık 1 insanlıkdamı yok o kadar öbür oyuncuları düşünerek oynadığım halde böyle olması cidden kötü :( 3.banım oldu bunla beraber artık tüm hevesim gitti oyundan bunları ingilizceye çevirecek olan varmı çeviri kullanmak istemiyorum yanlış birşeyler diyebiliyor ayıp olur. 1:30 saatde video'yu yükledim oyunuda bu kadar zamanda indirdim şimdi yolculuk yapcakken ban video'sunun bitmesini 4 gözle bekliyom.:(

"Rotterdam Limanı gibi kalabalık olan alanlarda sebepsiz yere park etmek veya duraklamak veya benzeri durumlar. Tahsis edilmiş araç park yerlerini kullanmak sıkıntı teşkil etmez. (Eğer bölgede trafik seyrek ise sıkıntı teşkil etmez.)" kuralları biliyorum dostlar ve keşke durumum böyle olmasaydıda durmasaydım Dedirttiler, oyunda trafik gayet açık şekildeydi ve hiçbir engel veya oyuncuyu zora sokcak şekildede parketmedim ve son olarak emniyet şeridi acil durumlar içindir yanlış biliyorsamda affola, ama kurallara göre banımın kalkması gerekmiyormu sizcede Allahım sen büyüksün video'u açıpda başlamışım oyuna itiraz için açıklama yazıp ingilizceye çeviricek birisi varmı lütfen çeviri kullanmayın yanlış şeyler çevirebiliyor.

Edit: 12.08.2016 video'yu yüklemeye çalışıyorum halen ve bugün saat 18 gibi ban'ım açılcak ama memduh başgan lütfen itiraz dilekcesini gönderirmisin veya yazarmısın 3.banım oldu bunun silinmesini arz ediyorum bu ilk 2 kendi hatam ama bu 3. ciğerimi söktü gitti resmen.

2. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.771
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Siz Türkçe itiraz edin, moderatörler İngilizce'ye çevirir.

3. Kaptani Derya

Kaptani Derya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

712
    546
    210
    Ban silinmesi vs. durumunu unut. Öyle bir şey yapmıyorlar.

4. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Annenizin ve babanızın hastalığı için geçmiş olsun ama ban silinmesi gibi bir durum yok malesef aklıma takılan şu; madem ki annenize yada babanıza o an yardım etmeniz gerekti neden videonun bazı bölümlerinde kornaya basıp durdunuz yanınızdan geçen araçlara ?

Arif Can bunu beğendi.
  5. 01Yusuf

01Yusuf
    Plaka

1.935
    1.232
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
  6. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşekkürler ve boş olunca bakıyordum ufak 5-10 saniye ne var ne yok diye tekrardan geri gidiyordum ama ban itirazı ile silinemezmi kurallardada seyrek trafikte sıkıntı teşkil etmez diyor video'dada çektiğim gibi hiç kimseyi rahatsız etmiyorum itiraz yapıcaktım lakin yabancı diye türkçe yazmadım çeviri'de yapmadım malum ben anya diyom o konya hesabı yanlış çeviriyor.

boş olduğum zamanlarda bakıyordum oyuna ne var ne yok diye bir yandanda anneme bakıyordum ve itiraz kabul edilince ban silinmiyormu ?

7. corbanez

corbanez
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    Türkçe olarak yazın, Türk adminler seni banlayan yabancı admin için çeviri yapacaklar. İtiraz kabul edildiği takdirde yasağınız kalkar ancak bu, ban geçmişinizde görünmeye devam eder.

8. TUNANKA

TUNANKA
    Plaka

616
    2.143
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    aradığım cevap buydu teşekkürler ve ban geçmişinde görünmeye devam ederse o 3.ban diye geçermi ? yoksa başka ban yersem omu 3.ban diye geçer

9. Kaptani Derya

Kaptani Derya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

712
    546
    210
    Ban geçmişinde kaç tane ban varsa o kadardır.

10. SLAUGHTEER

SLAUGHTEER
    Plaka

34
    649
    398
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Bir sonraki ban süreniz 1 ay olacak.

Konu Durumu: